Recenzja perfum Carolina Herrera Good Girl – poznaj niezwykle kobiecy zapach

Hasłem przewodnim jednego z najgorętszych perfum w zimowym sezonie jest zdanie – „It’s so good to be bad”, czyli „Jak dobrze być niegrzeczną”. Zapach ten skusił i zachwycił miliony kobiet na całym świecie, które zapragnęły w swoim życiu odrobiny buntowniczego akcentu. Czym jeszcze zaskoczą te, zamknięte we flakonie w kształcie obcasa perfumy „Good Girl” od Caroliny Herrery?

Carolina Herrera Good Girl – historia zapachu

Good Girl, określane mianem seksownego orientu, miały swoją premierę w 2016 roku i od tamtego czasu nie opuszczają czołowych rankingów branży perfumeryjnej. W historii marki, to zdecydowanie przełomowa kompozycja, która zyskała największe zainteresowanie na przełomie ostatnich 14 lat historii marki. Pewne źródła donoszą, że testery w niektórych perfumeriach kończyły się już po dwóch dniach od premiery.

Poza zabójczo wyróżniającym się flakonem, Carolina Herrera oferuje jednak coś więcej. To niezawodna broń każdej pewnej siebie kobiety, która skrywa w sobie duszę buntowniczki i nie boi się postawić na swoim.

Jak pachnie Good Girl od Caroliny Herrery?

Głównym składnikiem opisywanych perfum jest fasolka tonka. To owoc uprawianego na terenach Ameryki Środkowej tonkowca wonnego, kwitnącego drzewa z rodziny grochu. Fasolka tonka posiada niezwykłe bogactwo aromatów, a połączona z odpowiednimi składnikami potrafi tworzyć nietuzinkowe kompozycje zapachowe. W Good Girl towarzyszą jej karmelizowane orzeszki, dzięki czemu zapach jest bardzo kobiecy i zmysłowy.

Propozycja od Caroliny Herrery zachwyca nieco migdałowo-kremowymi, a jednocześnie dymnymi aromatami, które podkreślają mocne strony kobiecego charakteru. Decydując się na ten produkt, z pewnością nie przejdziesz niezauważona.

Jednak Good Girl wyróżniają się czymś jeszcze. To jedne z nielicznych perfum, które nie odznaczają się klasyczną piramidą zapachową (nuta głowy, nuta serca i nuta bazy). Mamy tu do czynienia z pewnego rodzaju kulistą kompozycją, w której nuty zapachowe nie przechodzą płynnie jedna po drugiej, lecz naprzemiennie dają o sobie znać. Perfumy od początku do końca są wyjątkowo słodkie. Co jakiś czas wyczujemy tu wiodącą fasolkę tonka – zarówno w towarzystwie trzecioplanowych kwiatów, jak i tonów orzechowo-kakaowych.

Dla jakiej kobiety sprawdzi się Carolina Herrera Good Girl?

Tę śmiałą i wyrafinowaną kompozycję polecamy dla kobiet nowoczesnych, eleganckich i pewnych siebie. Sprawdzi się idealnie jako uzupełnienie wieczorowej stylizacji, a dzięki swojej wyrazistości sprawi, że na pewno nie przejdziesz niezauważona.

Perfumy od Caroliny Herrery dodają pewności siebie i pozwalają podkreślić dwoistość kobiecej natury. To seksowny i oryginalny zapach, który łączy w sobie intensywność i lekkość jednocześnie. Flakon perfum już na pierwszy rzut oka wyróżnia się na tle innych pozycji i to samo stanie się z Tobą, kiedy zdecydujesz się na tę kompozycję. To zapach stworzony do bycia sexy, który pobudza zmysły i apetyt.

Good Girl to perfumy stworzone dla miłośniczek słodkich kompozycji, takich jak Dior Hypnotic Poison, Prada Candy, Lancôme La Vie Est Belle czy Dolce Gabbana Dolce Garden. Będą zatem idealne dla kobiet, które kochają być grzeczne i niegrzeczne zarazem.

Kobieta, która spryska się perfumami Good Girl, zyska status wielkomiejskiej piękności, za którą każdy odwraca głowę i nie może zapomnieć na długo po tym, jak dumnym i pewnym krokiem przeszła obok. To uwodzicielka w szpilkach, u której stóp leży cały Nowy Jork.

Jeżeli chcesz poczuć się jak gwiazda filmowa lub kobieta sukcesu, to Good Girl od Caroliny Herrery jest stworzona dla Ciebie!

Zgoda na pliki cookie
back to top