Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Arden

Pokazuje 1-2 of 2 item(s)

L'amour Premium 85
Arden - Green Tea

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 155
Arden - 5th Avenue

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Elizabeth Arden – historia

Marka ma ponad 100 lat i została założona przez Amerykankę Florence Nightinagle Graham. To właśnie z jej inicjatywy powstał jeden z najstarszych domów perfumeryjnych na świecie. Mimo iż założycielka nie żyje od ponad 50 lat, ideologia jej marki dalej jest wierna jej założeniom.

Fenomenem marki bez wątpienia jest innowacyjne podejście założycielki do zagadnienia, dzięki czemu uznanie dla jej osoby rosło przez wiele lat. Początkowo, w swoim pierwszym salonie przy 5th Avenue szerzyła ona usługi z zakresu makijażu, doradzając kobietom także w kwestiach fryzjerstwa lub manicure i pedicure.

Perfumy damskie Elizabeth Arden – charakterystyka

Perfumy damskie tej marki są przede wszystkim bardzo kobiece. Główną zasadą, która przyświecała twórczyni, było przede wszystkim stworzenie firmy, która będzie odpowiedzią na wszystkie kobiece pytania.

Zapachy Elizabeth Arden są bardzo świeżymi i oryginalnymi kompozycjami. Możemy znaleźć wiele kwiatowych i owocowych mieszanek, które nadadzą się na każdą okazję, jak i klasyków takich jak Green Tea i White Tea, które będą bardziej eleganckie.

Jak wybrać perfumy damskie na każdą okazję?

Często Panie poszukują propozycji zapachowych, które będą idealnie nadawały się do codziennego noszenia. W takich sytuacjach warto postawić na kompozycje delikatniejsze, które nie zawierają bardzo ostrych nut zapachowych w środku.

Jeżeli jesteś fanka holistycznego podejścia do życia, pielęgnacji i urody z pewnością zainteresują Cię perfumy damskie Elizabeth Arden. Te oryginalne kompozycje idealnie wpasują się w prozdrowotny tryb życia. Zapoznaj się z naszą ofertą zapachów od Elizabeth Arden i wybierz propozycje dla siebie!

Zgoda na pliki cookie
back to top