fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Arden

Pokazuje 1-2 of 2 item(s)
Elizabeth Arden to jedna z najstarszych marek kosmetycznych, założona w 1910 roku przez Florence Nightingale Graham. Jej pseudonim, a zarazem znak firmowy marki, z biegiem lat stał się symbolem kobiecości i ponadczasowej elegancji. Pierwsze kroki w świecie biznesu Florence stawiała jako kosmetyczka we własnym salonie kosmetycznym przy znanej, nowojorskiej 5th Avenue. To właśnie to miejsce stało się później inspiracją dla Elizabeth Arden do projektowania niepowtarzalnych, esencjonalnych perfum dla kobiet. W zaledwie 10 lat od powstania marki na rynku pojawiło się ponad 600 produktów sygnowanych nazwą marki.
 

Perfumy Elizabeth Arden – „Każda kobieta ma prawo być piękna”

 
Obecnie w ofercie Elizabeth Arden znajdziemy w głównej mierze kosmetyki do pielęgnacji ciała i makijażu, jak również wyjątkowe kompozycje zapachowe. Perfumy Elizabeth Arden dedykowane są kobietom, które uwielbiają eksponować swoją zmysłowość, są naturalnie piękne i subtelne. Do jej największych sukcesów perfumeryjnych z pewnością zaliczyć należy kultowy zapach 5th Avenue, inspirowany energią i tętniącym życiem Nowego Jorku. Od wielu lat to właśnie ten zapach uważany jest za idealne perfumy kwiatowe dla kobiet.
 
Perfumy Elizbaeth Arden to wyjątkowa mieszanka elegancji i wyrafinowania, idealnie odzwierciedlająca charakter kobiety w każdym wieku i o różnych preferencjach zapachowych. Dzięki nim odzyskują pewność siebie i mogą czuć się pięknie w każdej sytuacji. Historia sukcesu Elizabeth Arden dodaje im otuchy, stając się tym samym inspiracją do działania.
back to top