Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Naomi Campbell

Pokazuje 1-4 of 4 item(s)

L'amour Premium 42
Naomi Campbell – Cat Deluxe

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 46
Naomi Campbell – Cat Deluxe at Night

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 79
Naomi Campbell - Naomi Campbell

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 582
Naomi Campbell - Naomagic

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Perfumy damskie Naomi Campbell – dla nowoczesnych kobiet sukcesu

 

Po sukcesie perfum Naomi Campbell przyszedł czas na kolejny zapach, jeszcze ciekawszy i bardziej kwiatowy – perfumy Naomi Campbell Neomagic, z wyraźnie dominującym aromatem konwalii. Kwiat ten stał się prawdziwą ikoną kobiecości, jej naturalności i delikatności. Każdy z zapachów proponowanych przez Naomi Campbell odkrywa w kobiecie nieposkromioną energię, którą chowała głęboko w duszy, pozwala jej poczuć się komfortowo i stać się główną bohaterką intymnej gry uwodzenia.

 

Największy sukces w branży perfumeryjnej przyniosły Naomi Campbell perfumy Cat Deluxe oraz Cat Deluxe At Night, czyli wieczorowy „must-have” na upojne chwile we dwoje. Zapach projektu Michela Almairaca skrywa w sobie kwiatową kobiecość, która została mocno skontrastowana ze zmysłową esencją piżma oraz wanilii. To właśnie dzięki nim na nowo przypomnisz sobie, jak wielka siła tkwi w Twojej mocy uwodzenia mężczyzn.

Naomi Campbell to najbardziej rozpoznawalna czarnoskóra modelka świata, która szturmem podbiła świat mody, a z biegiem czasu zaczęła rozwijać swoją karierę w branży kosmetycznej. W 1999 roku na rynku pojawił się pierwszy zapach tej pięknej modelki, nazwany po prostu Naomi Campbell. Już wtedy zauważalny stał się typowy design flakoników perfum Naomi – długie, podłużne buteleczki z piękną zakrętką, a w środku esencja godna prawdziwej królowej życia. Perfumy damskie Naomi Campbell pokochały kobiety z całego świata, ceniąc w nich atrakcyjną cenę idącą w parze z bardzo kobiecym, intensywnym aromatem, utrzymującym się na skórze przez cały dzień.

Zgoda na pliki cookie
back to top