Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Michael Kors

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

L'amour Premium 656
Michael Kors – Wonderlust

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Michael Kors – perfumy damskie przepełnione luksusem i zmysłowością

 
Znakiem rozpoznawczym Michaela Korsa są perfumy pełne ekstrawagancji i ciekawego łączenia składników zapachowych – z pozoru zupełnie do siebie niepasujących, a jednak świetnie się dopełniających. Damskie perfumy Michael Kors to zapachy, które pozwolą każdej kobiecie poczuć się komfortowo i seksownie, bez względu na to, co robi i gdzie się znajduje. Wśród dominujących aromatów nie sposób nie wyczuć tu esencji kwiatowych, owocowych i tych z delikatną domieszką akcentów Orientu.
 
Perfumy damskie Michael Kors tworzone są we współpracy z czołowymi perfumiarzami, takimi jak Christophe Laudamiel, Loc Dong, Christopher Raynaud, Laurent Le Guernec, Steve Demercado, czy też Honorine Blanc. Każdy z zapachów ma kojarzyć się z tym, co ceni sobie każda nowoczesna kobieta i pewny siebie mężczyzna – ponadczasowością, luksusowym aromatem i uniwersalnym zastosowaniem. Perfumy Michael Kors świetnie łączą się z pozostałymi jego projektami – ekskluzywną odzieżą i galanterią.

Michael Kors jest jednym z czołowych projektantów mody luksusowej, od 2003 roku działający pod własną marką, sygnowaną jego nazwiskiem. Jego oryginalne, ekskluzywne projekty odzieży, galanterii oraz perfum spotkały się z powszechnym uznaniem wśród kobiet i mężczyzn z całego świata. Odzież marki Michael Kors spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a niepowtarzalne kompozycje zapachowe podkreślają elegancję i wyrafinowanie każdego, kto po nie sięga.
Zgoda na pliki cookie
back to top