Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Paco Rabanne

Pokazuje 1-5 of 5 item(s)

L'amour Premium 30
Paco Rabanne – Olympea

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 539
Paco Rabanne - Lady Million

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 194
Paco Rabanne - Ultraviolet

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 698
Paco Rab - Pure XS

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 725

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu

Paco Rabanne – historia firmy

Francisco Rabaneda Cuervo przyjął pseudonim Paco Rabanne, który przyniósł mu światową sławę. Paco Rabanne urodził się w Hiszpanii, a wychowywał we Francji, gdzie podjął pracę w kilku paryskich domach mody, zanim w 1966 r. założył własną markę. Jego eklektyczne kolekcje ubrań z nietradycyjnych materiałów szybko zdobyły uznanie i popularność w świecie mody.

Już 3 lata powstały pierwsze perfumy Paco Rabanne, które stały się podwaliną pod dziesiątki kolejnych zapachów dla mężczyzn i kobiet. Z początku głównie kwiatowe esencje uzupełniono później o akordy drzewne i korzenne, które nadały im słynny szyk oraz seksapil.

Jak pachną perfumy damskie Paco Rabanne?

Jakie zapachy Paco Rabanne są najczęściej wybierane przez dzisiejsze kobiety? Dużym zainteresowaniem cieszą się perfumy Paco Rabanne Lady Million, których złoty flakon w kształcie diamentu jest klasykiem, który zapewne możesz zobaczyć na wielu półkach u swoich koleżanek.

Buteleczka skrywa w sobie słodkie połączenie miodu oraz kwiatów pomarańczy. Paco Rabanne Ultraviolet to mocne uderzenie orientalno-kwiatowych nut. Pamiętaj, że stylowe perfumy powinny być również

Dlaczego warto robić zakupy w sklepie internetowym Perfumetki?

Dbamy o to, aby nasi klienci mogli wyrazić siebie i poczuć się jeszcze lepiej w swojej skórze aplikując przepiękne perfumy oraz perfumetki zakupione w naszym sklepie. Naszym priorytetem jest to, aby każdy klient mógł sobie pozwolić na swój wymarzony zapach, dlatego w naszej ofercie znajdą zarówno markowe perfumy, jak i ich wierne odpowiedniki. Dbamy, aby nasze produkty cechował piękny zapach oraz trwałość, ponieważ chcemy, abyś mógł się nimi cieszyć przez cały dzień!

Szukasz nietypowych i hipnotyzujących damskich perfum? Paco Rabanne może stać się marką, która skradnie Twoje serce i będzie od teraz Twoim ulubionym producentem damskich zapachów. To hiszpańsko-francuska firma, którą polecamy szczególnie kobietom, które kochają hiszpańsko-francuski charakter tej marki.

Zgoda na pliki cookie
back to top