Przepraszam za niedogodności - zawartość nie została znaleziona

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Perfumy Katy Perry – poczuj się jak prawdziwa gwiazda muzyki pop!

 
W 2010 roku na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Katy Perry o nazwie Pur. Kwiatowa świeżość, delikatne, owocowe akordy sprawiają, że zapach ten idealnie łączy się z naturą kobiet, które wiedzą, czego pragną od życia i chcą zarażać optymistycznym nastawieniem każdego. Nie bez znaczenia pozostają również flakoniki perfum Katy Perry, wśród których bardzo często dominuje motyw kota – ikony seksapilu, tajemniczości i zmysłowości. Buteleczki perfum Katy Perry bardzo często zaskakują ciekawymi motywami artystycznymi – równie intrygującymi i nietuzinkowymi jak sama ich twórczyni, Katy Perry.
 
Katy Perry perfumy damskie to te zapachy, które pozwolą Ci się na moment poczuć prawdziwą gwiazdą. Dzięki nim możesz czuć się wyjątkowo o każdej porze dnia i nocy, bez względu na to, co robisz. Z uwagi na lekki, typowo kobiecy charakter, perfumy Katy Perry polecane są przede wszystkim jako dodatek do stylizacji codziennych, noszonych przede wszystkim w okresie letnim.

Katy Perry, a dokładnie Elizabeth Hudson, to amerykańska wokalistka i kompozytorka, która ponad 10 lat temu szturmem podbiła muzyczny show-biznes. Całemu światu stała się znana w 2008 roku dzięki wprowadzeniu na rynek piosenki „I Kissed a Girl”, a od 2010 roku prężnie rozwija się także w branży perfumeryjnej. Katy Perry kojarzy nam się przede wszystkim z mocnym głosem i odważnymi kreacjami, a jej charyzma i ognisty temperament idealnie odzwierciedla charakter perfum sygnowanych jej nazwiskiem.
 
Zgoda na pliki cookie
back to top