Przeglądana kategoria:

Perfumy męskie Davidoff

Pokazuje 1-3 of 3 item(s)

L'amour Premium 201
Davidoff - Cool Water Edt

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 305
Davidoff - Silver Shadow

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 476
Davidoff - Run Wild For Him

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Marka Davidoff znana jest na całym świecie nie tylko z powodu pięknych zapachów damskich oraz męskich. Firma początkowo produkowała luksusowe cygara oraz akcesoria do palenia tytoniu. Dopiero po kilkudziesięciu latach działalności firma zaczęła produkować również perfumy damskie oraz męskie. Twórcą marki jest Zino Davidoff, który czerpał z życia pełnymi garściami. Pierwsza kompozycja zapachowa Davidoff ujrzała światło dzienne w 1984 roku, a obecnie marka ma w swojej ofercie kilkadziesiąt propozycji perfum zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Davidoff – historia marki

Firma Davidoff powstała w 1946 roku. Jej założycielem był Zino Davidoff, który zainteresował się produktami tytoniowymi przyglądając się pracy swojego ojca – Henry’ego Davidoff. Prowadził on sklep z tytoniem, gdzie Zino Davidoff mógł stawiać swoje pierwsze kroki, dzięki którym później założył podobny biznes. Aby jeszcze lepiej poznać tajniki wytwarzania cygar, Zino Davidoff wybrał się w podróż po Ameryce Południowej.

Zaraz po wojnie powstały pierwsze wyroby tytoniowe sygnowane nazwiskiem Davidoff. Wraz z rozwojem marki zaczęto produkować również koniaki oraz wieczne pióra. Marka wytwarza swoje perfumy od 1984 roku, kiedy to również powstał zapach Davidoff Classic. Co ciekawe, już 4 lata później skomponowano Davidoff Cool Water. Obecnie perfumy te w wersji damskiej oraz męskiej cieszą się niesłabnącą popularnością oraz mają wielu fanów na całym świecie.

Jak pachną perfumy męskie Davidoff?

Perfumy męskie Davidoff zostały zaprojektowane dla Panów, którzy cenią sobie luksusowe produkty, dzięki którym nie przejdą niezauważeni. Marka w dalszym ciągu tworząc perfumy, stara się kierować filozofią założyciela, aby „czerpać z życia jak najwięcej w każdej minucie życia”.

Perfumy męskie Davidoff to kompozycje zapachowe, które są odzwierciedleniem naturalnej oraz niewymuszonej elegancji. Pierwszym zapachem, który stał się prawdziwym hitem, był Davidoff Cool Water. Perfumy te również obecnie mają rzeszę wiernych fanów, którzy chętnie używają tego zapachu.

Jakie perfumy męskie wybrać?

Wybierając perfumy męskie, należy kierować się zarówno ich zapachem, jak i trwałością. Jeżeli chcesz, aby kupiony przez Ciebie produkt nie tylko ładnie pachniał, ale także długo się utrzymywał, warto kupić go w zaufanym miejscu. Sklep Perfumetki ma w swojej ofercie trwałe perfumy oraz perfumetki o wyjątkowych zapachach.

Zgoda na pliki cookie
back to top