Przeglądana kategoria:

Perfumy męskie Mexx

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

L'amour Premium 423
Mexx – Black Men

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Firma Mexx została założona w 1970 roku w Holandii. Za powstanie i rozwój firmy odpowiedzialny jest biznesmen i projektant Rattan Chadha. Obecnie produkty Mexx dostępne są w sprzedaży w ponad 55 krajach na świecie. Dla kogo zostały stworzone perfumy męskie Mexx? Będą idealnym wyborem szczególnie dla Panów, którzy kochają nowe wyzwania oraz życie w wielkim mieście.

Mexx – historia marki

Urodzony w Indiach biznesmen Rattan Chadha założył początkowo dwie firmy. Początkowo nazwał je Moustache i Emanuelle. W późniejszym okresie zdecydował się na połączenie obu marek oraz zmianę nazwy firmy. Tak właśnie powstała nowa firma Mexx. Obecnie jej główne siedziby mieszczą się w Amsterdamie oraz Istambule.

Marka Mexx tworzy ubrania, akcesoria i perfumy inspirowane miastem. Ich produkty mają być dopasowane do ludzi żyjących w metropoliach. W ofercie Mexx znajdziesz ubrania i perfumy na co dzień i na wielkie wyjścia. Jeżeli jesteś mężczyzną, który kocha szybkie tempo życia i miejski charakter, koniecznie powinieneś wybrać perfumy tej marki.

Jak pachną perfumy męskie Mexx?

Jedną z gałęzi działalności firmy jest tworzenie wyjątkowych perfum męskich. Zapachy komponowane są we współpracy z najlepszymi perfumiarzami, takimi jak Benoist Lapouza czy Nathalie Lorson. Produkty cechuje młodzieńcza energia i wigor. Oprócz tego należy zaznaczyć, że zapachy tej firmy są bardzo trwałe.

Mexx perfumy męskie przypadną do gustu szczególnie mężczyznom, którzy kochają miejski styl życia. Poczują się w nich najlepiej odważni Panowie, którzy nie boją się nowych wyzwań.

Dlaczego warto kupić perfumetki?

Wybierasz się na wakacje i nie chcesz brać ze sobą dużego flakonika swoich ulubionych perfum? Lubisz pięknie pachnieć na co dzień i chcesz mieć perfumy zawsze przy sobie? Czas postawić właśnie na perfumetki, które zmieszczą się nawet w najmniejszej torbie podróżnej czy aktówce. To wygodny i bezpieczny sposób na to, aby mieć swój ulubiony zapach zawsze pod ręką!  Koszt zakupu Perfumetek jest o wiele niższy niż tradycyjnych perfum, z tego względu możesz zakupić oraz przetestować wiele nowych zapachów!

Zgoda na pliki cookie
back to top