Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Lacoste

Pokazuje 1-4 of 4 item(s)

L'amour Premium 4
Lacoste - Eau de Lacoste (biała)

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 12
Lacoste - Touch of Pink

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 509
Lacoste - L. 12. 12 Pour Elle Sparkling

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 531
Lacoste - Love of Pink

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Lacoste – marka

Lacoste jest obecnie jedną z bardziej kultowych marek, które mogą pochwalić się rozpoznawalnością na całym świecie. W logotypie znajdziemy charakterystyczne logo z krokodylem, a nazwę zawdzięcza nazwisku francuskiego tenisisty René Lacoste. To właśnie on postanowił stworzyć rewolucyjną modę, która swój początek miała na korcie tenisowym, a obecnie jest chętnie noszona na całym świecie.

Perfumy damskie Lacoste

Zapachy damskie Lacoste są propozycją dla aktywnych kobiet, które pragną podkreślać swój charakter każdego dnia. Dzięki początkom marki, propozycje zapachowe od Lacoste są niezwykle uniwersalne i z pewnością odnajdzie się wśród nich wiele kobiet, które pragną pięknie pachnieć każdego dnia. Wśród nut zapachowych królujących wśród produktów Lacoste znajdziemy świeże zapachy cytrusowe, owocowe i kwiatowe. Wszystkie zapachy są zamknięte w eleganckich buteleczkach, które będą ozdobą każdej toaletki.

Jak wybrać perfumy na co dzień?

Jeżeli poszukujemy uniwersalnego zapachu, który będzie nam towarzyszył codziennie, powinniśmy zapoznać się z propozycjami zapachowymi od Lacoste. Zapewnią one trwałość przez cały dzień, a dodatkowo będą otulać nas chmurką eleganckiego zapachu.

Perfumy, które wybieramy do codziennych stylizacji, powinny być subtelne i niezbyt ciężkie, aby pasowały do każdej okazji. Warto zamówić kilka zapachów, aby sprawdzić, który będzie się najlepiej komponował z zapachem naszej skóry.

Jeżeli poszukujesz klasycznych zapachów, które będą odpowiednie na codzienne wyjścia, a jednocześnie szykowne i eleganckie, powinnaś zapoznać się z propozycją zapachów od Lacoste. Są to zapachy, które nadają się do codziennego życia, mają zapewniać wygodę oraz elegancję, niezależnie od okazji. Oryginalne i uniwersalne – takie są właśnie propozycje od Lacoste!

Zgoda na pliki cookie
back to top