Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Coty

Pokazuje 1-3 of 3 item(s)

L'amour Premium 75
Coty – Pret a Porter

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 556
Coty - Masumi

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 560
Coty - Wild Musk

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Coty – historia firmy

Coty jest francuską marką, która słynie z długiej historii i bogatego doświadczenia w tworzeniu perfum. Jej początki sięgają aż 1904 roku, a więc ta marka perfumeryjna jest obecna na rynku od ponad 100 lat! Główną ideą Coty jest oferowanie Klientom produktów wysokiej jakości, które spełnią wszystkie ich oczekiwania. 

Założycielem firmy był Francois Coty, który ma duży udział w tym, jak obecnie wygląda rynek perfumiarstwa na świecie. Jego rewolucyjne rozwiązała pozwoliły stać się Coty koncernem światowej klasy, który sprawuje opiekę nad takimi markami jak Chloe, Adidas czy Guess.

Coty – perfumy damskie

Perfumy damskie Coty to kolekcja, która liczy około 50 niepowtarzalnych pozycji. Zapadają one na długo w pamięć i mimo tego, że niektóre są już na rynku dostępne od dekad, wciąż mają duże grono swoich wiernych zwolenniczek. Świadczy to o tym, że marka tworzy absolutnie niepowtarzalne pozycje, które każdy powinien powąchać.

Perfumetki – sposób na Twoje perfumy

Wybór odpowiedniego zapachu perfum nigdy nie jest łatwy. Wielu z nas obawia się zakupu dużych pojemności, gdyż istnieje ryzyko, że dany zapach nie będzie dobrze współgrał z naszą skórą. Dodatkowo duże flakony, choć niezaprzeczalnie piękne, zajmują mnóstwo miejsca w naszych torebkach. Dlatego właśnie powstały Perfumetki. Zapachy doskonałej jakości, ale niewielkiej pojemności, które możesz ze sobą zabrać, gdzie tylko chcesz!

Jeżeli poszukujesz perfum damskich, które są niepowtarzalne oraz czarujące zapoznaj się z naszą ofertą zapachów od Coty! Poznaj kolekcję zapachów od tej francuskiej marki i daj się oczarować!

Zgoda na pliki cookie
back to top