fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Coty

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)
Coty jest jedną z najstarszych, francuskich marek kosmetycznych, która została założona w 1904 roku przez Francois Coty’ego, niekwestionowanego mistrza perfumiarstwa. Obecnie marka Coty uważana jest za światowego lidera w produkcji perfum, jak również jednego z najpopularniejszych producentów kosmetyków do stylizacji i farbowania włosów. Z biegiem lat firma stała się właścicielem czołowych domów mody, które prężnie działają w świecie perfum – marki Chloe, Joop!, Adidas, Guess, jak również Calvin Klein.
 

Coty – perfumy, które po raz pierwszy zachwyciły szyprową i różaną lekkością

 
Marka Coty znana jest przede wszystkim ze stworzenia wody perfumowanej zupełnie innej niż wszystkie, z dominującym ekstraktem z róży z Grasse. Perfumy Coty rozkochały w sobie miliony kobiet z całego świata i sprawiły, że królewski aromat dostojnej róży stał się tym, który towarzyszy im każdego dnia. Dla tych kobiet, które kochają musującą świeżość i przyjemne orzeźwienie, Coty przygotowało prawdziwą perełkę – pierwsze na świecie perfumy szyprowe Coty Chypre. Ich nieziemski aromat przenosi nas wprost w bajeczny klimat skąpanego w słońcu Cypru, pełnego beztroski i spokoju.
 
Perfumy firmy Coty od lat uważane są za aromatyczny balans między odurzającą elegancją i wyrafinowaniem a musującą świeżością. Odpowiednio wyważone składniki zapachowe sprawiają, że perfumy Coty utrzymują się na ciele przez cały dzień, gwarantując komfort i maksymalne odświeżenie w każdej sytuacji. Coty to perfumy zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, którzy poszukują trwałego, intensywnego zapachu w przystępnej cenie, z gwarancją zastosowania najwyższej jakości aromatów.
back to top