fb

Przeglądana kategoria:

Drzewne

Pokazuje 1-20 of 57 item(s)

Niepowtarzalne perfumy drzewne dla tych, którzy stawiają na aromatyczny relaks

 
Zanurzając się w zapachu perfum drzewnych, nie sposób nie przenieść się wprost do lasu, który pachnie drzewami i świeżą żywicą. Perfumy drzewne uważane są za jedne z najbardziej harmonijnych, uspokajających kompozycji zapachowych, które charakteryzuje przede wszystkim uniwersalne zastosowanie.
 
Perfumy drzewne to esencje pachnące lasem, które zachwycają przede wszystkim aromatem drzewa sandałowego, mchem dębowym, wetywerią, piżmem i drzewem cedrowym. Każdy ze składników mocno wnika w nasze ciała, przynosząc uczucie przyjemnego odprężenia.
 

Perfumy drzewne damskie – świeżość i lekkość na każdą okazję

 
Kobiety kochają subtelną mieszankę elegancji i delikatności, którą przynoszą im perfumy damskie drzewne. Dzięki nim mogą podkreślać swoją tajemniczość i niepowtarzalny urok osobisty, który zachwyci każdego mężczyznę.
 
Zapachy drzewne przeznaczone dla kobiet intrygują niejednoznacznym aromatem, który zmienia się w miarę upływu czasu. Początkowo orzeźwią kobiece ciało łagodnymi, delikatnymi akordami, by dalej stać się okazją do chwili wytchnienia po ciężkim dniu. Intensywna baza perfum drzewnych pozwala wydobyć z nich to, co najcenniejsze dla każdej kobiety – seksapil i zmysłowość.
 

Perfumy drzewne męskie – ulubiony zapach nowoczesnego mężczyzny

 
Mężczyzna idealny to ten, którego ciało pachnie tak, że żadna kobieta nie jest w stanie mu się oprzeć. Taki efekt gwarantują im perfumy drzewne, które wspaniale podkreślają męską charyzmę, energię i przebojowość. Zapachy drzewne utrzymają się na skórze mężczyzny przez cały dzień, pozwalając mu poczuć się prawdziwym bohaterem w codziennych sytuacjach.
back to top