Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Lady Gaga

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

L'amour Premium 3
Lady Gaga - Fame

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Lady Gaga – perfumy, które podkreślą Twój szalony temperament

 
Perfumy Lady Gaga to zapachy wykraczające poza granice naszych pragnień i wiedzy na temat połączeń zapachowych. Są prowokujące, zmysłowe, pełne sprzeczny emocji, a zarazem nie zwykle tajemnicze. W swoich perfumach Lady Gaga stawia na mieszankę słodyczy i orientalnego ciepła, niejednokrotnie nawiązując także do motywów kwiatowych, owocowych i ziołowych. Cel jest zawsze jeden – wyrażenie kobiecego seksapilu i zmysłowości, która uwodzi mężczyzn.
 
Perfumy Lady Gaga zaskakują perfekcją w doborze składników zapachowych, wybieranych zgodnie z piramidową strukturą zapachu. Z początku lekkie, mocno odświeżające, by z akordu na akord wchodzić w coraz cieplejsze tony i na koniec zdominować aromat intensywną głębią i sensualnością. Perfumy Lady Gaga przykują Twoją uwagę nie tylko zapachem, ale także oryginalnym designem buteleczek. Mocne kolory, ciekawe kontrasty i drogocenne zdobienia to dowód na to, że Lady Gaga pragnie podkreślić kobiecą charyzmę i pewność siebie.

Lady Gaga to ikona muzyki pop ostatnich lat. Amerykańska piosenkarka, kompozytorka, producentka muzyczna, która złamała wszelkie zasady rządzące światem muzyki i wprowadziła zupełnie nowy nurt muzycznej ekstrawagancji i nonszalancji. Lady Gaga stawia nie tylko nie na ekscentryczną twórczość muzyczną, ale także nieszablonowe stroje, poprzez które pragnie wyrażać siebie i swój charakter. W 2012 roku postanowiła pójść o krok dalej i swoją pasję tworzenia przeniosła do świata perfum, wprowadzając na rynek autorską linię perfum Lady Gaga.
Zgoda na pliki cookie
back to top