Przeglądana kategoria:

Perfumy męskie Mugler Thierry

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

L'amour Premium 404
Mugler - A Men

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Thierry Mugler jest francuskim projektantem mody, fotografem i twórcą znanej na całym świecie marki perfumeryjnej, oferującej zapachy zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Spektakularny sukces Thierry’ego Muglera wynika z jego zamiłowania do francuskiego luksusu, oryginalności, ekstrawagancji, niekiedy wchodzącej wręcz w nutkę aromatycznej prowokacji. Perfumy Muglera znane są na całym świecie, a ich aromat pokochały gwiazdy światowego kina i muzyki, takie jak m.in. Diane Ross, Jerry Faye Hall, Lady Gaga, czy też Beyonce.

 

Thierry Mugler – perfumy męskie, które spełniają najskrytsze marzenia

 
Perfumy męskie Thierry Mugler to zapachy, w których nie sposób odnaleźć jakiekolwiek zasady, czy też z góry określone konwenanse. Nie bez powodu określane są jako „perfumy nie z tej ziemi”, a wszystko to dzięki niecodziennemu połączeniu składników zapachowych – wbrew pozorom całkowicie skrajnych i niepasujących do siebie. Pierwszą propozycją zapachową Thierry’ego Muglera są perfumy Angel, dostępne w sprzedaży od 1992 roku. Tuż po nich przyszedł czas na bestsellerowe perfumy Alien i całą kolekcję zapachów dla niego – A*Men.
 
Thierry Mugler perfumy męskie to prawdziwa eksplozja testosteronu i energii będącej wizytówką każdego współczesnego mężczyzny. Z myślą o nim Thierry Mugler zapachy pełne energii, żywiołowości, lekkości i świeżości. Obok nich nie da się przejść obojętnie! Perfumy męskie Thierry Mugler to idealny dodatek do każdej stylizacji na codzienne wyjścia, jednak mężczyźni uwielbiają sięgać po nie także wieczorową porą. To dzięki nim każdy elegancki garnitur zyskuje na swej klasie i wyrafinowaniu. Znakiem rozpoznawczym Thierry’ego Muglera jest motyw gwiazdy, pojawiający się przede wszystkim w designie flakoników perfum.
Zgoda na pliki cookie
back to top