Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Lanvin

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

L'amour Premium 620
Lanvin - Eclat d'arpege

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Lanvin – perfumy pełne emocji i paryskiej elegancji

 
Pierwsze perfumy Lanvin pojawiły się w sprzedaży w 1924 roku i już wtedy pewnym było, że zapachy te pokochają miliony kobiet z całego świata. W ciągu niemal stuletniej działalności w branży perfumeryjnej marka Lanvin nawiązała współpracę z takimi nosami jak Andre Fraysse, Francois Robert oraz Lena Pierottie. Każdy z zapachów określić można zaledwie jednym słowem – energia. Energia, która płynie z głębi kobiecego serca, energia pobudzająca męskie ciała do działania. Wśród najpopularniejszych, a zarazem mocno sentymentalnych perfum Lanvin znaleźć można perfumy Arpege, stworzone z okazji urodzin córki twórczyni domu mody.
 
Perfumy damskie Lanvin to zapachy pełne świeżości i dziewczęcej lekkości, przy jednoczesnym zachowaniu nutki elegancji i wyrafinowania, które uwodzi męskie zmysły. Perfumy Lanvin to znakomity dodatek do stylizacji codziennych, jak również tych noszonych wieczorowa porą. Każdy z zapachów odkryje zupełnie inną cząstkę Ciebie – zawsze jednak kuszącą i intrygującą.

Lanvin to jeden z najstarszych domów mody, działający w branży już od 1889 roku. Początkowo marka stworzona przez młodą Jeanne Lanvin zajmowała się produkcją i sprzedażą kapeluszy, by z czasem powiększyć asortyment o eleganckie sukienki, imponujące bogactwem wzorów, materiałów, długości. Lanvin to marka, którą doceniły światowe gwiazdy, takie jak m.in. Marlena Dietrich. Z biegiem czasu dom mody Lanvin wprowadził do swojej oferty luksusowe perfumy dla kobiet Lanvin, które rozpieszczają ciało i uwodzą zmysły.
Zgoda na pliki cookie
back to top