fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Puma

Pokazuje 1-3 of 3 item(s)

Puma to światowy lider w produkcji obuwia i odzieży sportowej, stworzony przez jednego z braci Dasslerów – Rudolfa. Zanim do tego doszło, działał on wspólnie z bratem, Adolfem, produkując wysokiej jakości obuwie sportowe dla doświadczonych sportowców. W 1948 roku bracia zrezygnowali ze wspólnego prowadzenia firmy i stworzyli dwie konkurencyjne marki – Puma, będąca własnością Rudolfa oraz Adidas, której właścicielem jest Adolf. Puma to marka zajmujaca się przede wszystkim sprzedażą obuwia i odzieży sportowej, w ostatnich kilkunastu latach rozwijająca skrzydła również w branży perfumeryjnej.

 

Perfumy Puma damskie – dla kobiet czujących ducha sportu

 
Perfumy damskie Puma to zapachy utrzymane w duchu sportowym – pełne lekkości, świeżości i mocno orzeźwiających aromatów. Zapachy te dedykowane są przede wszystkim osobom młodym i dynamicznym, bawiącym się życiem i pragnącym czerpać z niego pełnymi garściami. Mocna dawka nut cytrusowych, wodnych, kwiatowych i owocowych sprawia, że damskie perfumy Puma doskonale sprawdzają się podczas uprawiania różnych aktywności fizycznych. Świetnie odświeżą ciało podczas wyjścia na siłownię lub poranny jogging.
 
Perfumy Puma to idealne zapachy nie tylko dla sportowców, ale także dla tych, którzy ciągle żyją w biegu. Energetyzujące połączenie składników zapachowych sprawia, że perfumy Puma pozwalają na chwilę aromatycznego odprężenia po ciężkim dniu, przynosząc uczucie błogiego spokoju i lekkości. Każdy z flakoników perfum Puma utrzymany został w sportowym stylu, za każdym razem nawiązując do logo marki – skaczącej pumy.
back to top