Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Shiseido

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

L'amour Premium 650
Shiseido – Zen

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Shiseido – damskie perfumy, które wprowadzą Cię w stan spokoju i wewnętrznej harmonii

 
Damskie perfumy Shiseido uważane są za okazję do aromatycznej celebracji i doświadczania tego, co oferuje nam natura. Dzięki nim każda kobieta jest w stanie jeszcze lepiej manifestować swoją odwagę, charyzmę, artystyczną duszę i nieskazitelne piękno. Inspiracją do tworzenia tych niezwykłych kompozycji są niejednokrotnie azjatyckie krajobrazy, skupiające wokół siebie aromat azjatyckich kwiatów oraz owoców.
 
Na szczególną uwagę zasługują perfumy damskie Shiseido Zen, które nie bez powodu kojarzą nam się z harmonią i duchowym spokojem, który głęboko przenika ciało. Dominują w nich aromaty bazujące na akordach kwiatów takich jak lotos, gardenia, fiołek, czy też konwalia, jak również nieco mocniejsze, cieplejsze tonacje, takie jak piżmo, bursztyn, czy tez paczula. Każdy z zapachów Shiseido opowiada nam zupełnie inną historię, jednak to, co łączy każdy z nich, to niewiarygodna trwałość i intensywność, która utrzymywać będzie się na ciele nawet przez kilkanaście godzin.

Japońska marka Shiseido działa na rynku kosmetycznym już od ponad 140 lat. Tym, co ją wyróżnia, jest doskonałe łączenie tradycji z nowoczesnością, luksusu i nieskazitelnym, czystym pięknem. W bogatym asortymencie marki Shiseido znaleźć można przede wszystkim najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała kobiet, które pragną podarować sobie wszystko to, co najlepsze. Od 1917 roku firma działa również w branży perfumeryjnej, oferując niezwykłe kompozycja zapachowe dla kobiet poszukujących wewnętrznego balansu.
Zgoda na pliki cookie
back to top