Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Beyonce

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

L'amour Premium 622
Beyonce - Heat Rush

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Beyonce – historia

Beyonce zadebiutowała ze swoją linią zapachową w 2010 roku rozpoczynając tę przygodę od zapachu Heat. Tylko w ciągu pierwszej godziny odniosły one niesamowity sukces sprzedażowy, przekraczając ilość sprzedanych sztuk w liczbie 70 tysięcy. Szał na Heat był tak ogromny, że w pewnym momencie stały się one najczęściej sprzedawanymi perfumami damskimi w Stanach Zjednoczonych.

Perfumy Beyonce – damskie


Zapachy damskie Beyonce są stworzone dla każdej kobiety, która pragnie podkreślić swoje naturalne atuty i poczuć się pięknie i elegancko. Niecodzienna kompozycja dodaje klasy, ale jednocześnie jest na tyle uniwersalna, że skutecznie podkreśla charakter każdej osoby, która je nosi.

Każda propozycja od wokalistki posiada nuty zapachowe, które są nieco prowokujące i przywodzące na myśl seksapil, aczkolwiek nie są to zapachy ciężkie i przytłaczające. Dzięki odpowiedniemu lawirowaniu nutami zapachowymi otrzymujemy propozycję, która wpasuje się w większość gustów.

Perfumetki damskie – dlaczego warto wybrać?

Perfumetki damskie będą świetnym wyborem dla tych Klientów, którzy nie są do końca pewni tego, w jakim zapachu czują się najlepiej. Pozwalają one na przetestowanie mniejszych pojemności, które z łatwością możemy zabrać ze sobą np. do torebki.

Perfumy damskie Beyonce to kolejna propozycja linii zapachowej wydanej przez wokalistki. Zawierają one w sobie kwiatowe nuty zapachowe połączone z szykownymi akordami pełnymi elegancji i klasy. Jeżeli jesteś pewną siebie kobieta, która pragnie podkreślić swoje atuty i okryć się uwodzącym zapachem, zapoznaj się z kolekcją perfum damskich Beyonce, aby odkryć zapach dla siebie!

Zgoda na pliki cookie
back to top