Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Gucci

Pokazuje 1-5 of 5 item(s)

L'amour Premium 111
Gucci – Bamboo

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 192

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu

L'amour Premium 196
Gucci - Rush

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 44

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu

L'amour Premium 575
Gucci – Bloom

18,90 zł
18,90 zł - 30ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

 

Gucci – perfumy damskie, które podkreślą Twój naturalny urok osobisty

 
Perfumy damskie Gucci to przede wszystkim bogactwo aromatów i nietypowych połączeń zapachowych. W każdej z kompozycji wyraźnie dominuje lekkość niesiona przez wspaniałe połączenie aromatów kwiatowych, drzewnych i owocowych. Wśród najpopularniejszych perfum damskich Gucci znaleźć można takie kolekcje jak Gucci Guilty oraz Gucci Bloom , doskonale odzwierciedlające wizerunek kobiecej naturalności i duszy romantyczki, która zauroczy każdego mężczyznę wiedzionego potęgą kwiatowych aromatów.
 
Perfumy Gucci idealnie współgrają z eleganckimi, nienagannymi stylizacjami zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki nim każdy z nas ma niepowtarzalną okazję, by podkreślić swoje zamiłowanie do nowoczesności i tradycji, naturalności i elegancji. Świetnie sprawdzą się podczas codziennych okazji, jak również wieczorową porą i podczas formalnych, ważnych wyjść. Perfumy Gucci dopełnione są oryginalnie zaprojektowanymi flakonikami, inspirowanymi włoskim szykiem, luksusem i elegancją.

Gucci to połączenie nowoczesności, eklektycznych klimatów, włoskiego słońca i niesamowitej dbałości o perfumy. Znany dom mody o stuletniej tradycji to marka znana niemal każdemu – bez względu na to, czy podąża za najnowszymi nowinkami modowymi. Początki działalności w branży galanteryjnej nie zakładały przyszłych sukcesów w świecie perfum, jednak obecnie perfumy Gucci są jednymi z najchętniej wybieranych zapachów wszech czasów. Ich projektom zaufały takie osobistości jak Grace Kelly, Jackie Kennedy, czy też Audrey Hepburn.
Zgoda na pliki cookie
back to top