fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy męskie Dior

Pokazuje 1-4 of 4 item(s)

Perfumy męskie dior

 
Dom mody Dior to prawdziwa chluba francuskiego świata mody, a zarazem marka kojarząca się z produkcją najwyższej jakości kosmetyków i perfum. Projekty Christiana Diora, twórcy marki, a zarazem jednego z czołowych projektantów mody, zachwycają mieszanką ekstrawagancji, luksusu i odważnych połączeń, o których nie sposób zapomnieć. Pierwsze perfumy Dior pojawiły się 10 lat po rozpoczęciu działalności francuskiego domu mody, w 1947 roku.
 

Perfumy męskie Dior, które przeniosą Cię do świata francuskiego szyku i elegancji

 
Na pierwszy ogień poszły perfumy damskie, które pokochały kobiety z całego świata, jednak to właśnie pierwsze perfumy Dior dla mężczyzn z 1947 przeniosły marce spektakularny sukces. Perfumy Dior Sauvage, których twarzą kampanii reklamowej został sam Johny Deep, to jeden z tych zapachów, które powodują przyjemny dreszczyk emocji na męskim ciele. Kolejnym mocnym uderzeniem aromatów są perfumy Dior Farenheit – idealne dla tych mężczyzn, którzy pragną poczuć potężną dawkę adrenaliny przepływającej w żyłach. Szczypta elegancji, kapka oryginalności, zaledwie tchnienie energii, która rozpiera duszę – tym właśnie zachwycą Cię kultowe perfumy Dior dla mężczyzn!
 
Dior perfumy męskie to zapachy ponadczasowe, idealne do noszenia w każdej sytuacji. Mężczyźni uwielbiają po nie sięgać na dobry początek dnia, w drodze do pracy lub na porannym treningu. Towarzyszą im przez cały dzień, by na koniec, wieczorową porą, podbić serce ukochanej kobiety, która zostanie uwiedziona aromatem męskiego ciała. Perfumy Dior łączone są z luksusowymi flakonikami, które idealnie współgrają z klasą i wyrafinowaniem towarzyszącym marce Dior.
back to top