Przeglądana kategoria:

Perfumy męskie Dior

Pokazuje 1-4 of 4 item(s)

L'amour Premium 208
Dior - Fahrenheit

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 240
Dior – Sauvage

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 253
Dior - Dior Homme

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 454
Dior - Sauvage Intense

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Dior – historia firmy

Dom mody Dior został założony w 1946 roku we Francji przez francuskiego projektanta i kostiumologa Christiana Diora. Firma jest jedną z najbardziej luksusowych i rozpoznawalnych marek na świecie. Słynie nie tylko z projektów ubrań i akcesoriów, ale także kosmetyków kolorowych, pielęgnacyjnych oraz perfum dla kobiet i mężczyzn.

Zanim Dior zdecydował się na założenie własnej marki, pracował jako projektant w domach mody. Tworząc swoje projekty, oddawał cześć kobiecej naturze, podkreślając jej piękno. Już rok po otwarciu swojego pierwszego butiku sygnowanego własnym nazwiskiem, Christian Dior zdecydował się na wprowadzenie linii perfum. W 1947 roku powstały perfumy Miss Dior – jedne z najsłynniejszych zapachów wszech czasów. Christian Dior stworzył je na cześć swojej młodszej siostry. Co ciekawe, te perfumy były regularnie rozpylane w butikach, by oczarowywać klientki nie tylko pięknymi projektami, ale także wyjątkowym zapachem.

Jak pachną perfumy męskie Dior?

Perfumy męskie Dior to zróżnicowane kompozycje zapachowe dla najbardziej wymagających mężczyzn. Wśród wielu zapachów znajdziesz propozycje idealne zarówno na co dzień, jak i na wieczór lub specjalne okazje.

Perfumy Dior Homme dla mężczyzn są jednym z najbardziej popularnych zapachów. Zamknięte w minimalistycznej buteleczce będą pięknie prezentowały się na Twojej półce. Dior Homme to drzewno-kwiatowa kompozycja zapachowa z dodatkiem piżma. Jej twórcą jest Francois Demachy. Nutę głowy tworzą lawenda, szałwia oraz bergamotka. Nuty serca to kakao, bursztyn oraz irys. Nuty bazowe stanowią paczula, skóra oraz wetyweria.

Jak przedłużyć trwałość perfum męskich?

Czy wiesz, że istnieją sposoby, które pozwolą na to, aby Twoje perfumy zostały z Tobą na dłużej, a ich trwałość była taka sama jak na samym początku? Sekret tkwi w odpowiednim przechowywaniu flakonu z perfumami. Zbyt duże nasłonecznienie wpływa na strukturę zapachu, dlatego buteleczkę z perfumami należy trzymać w zacienionym miejscu. Perfumy należy również zabezpieczyć przed wilgocią, która również wpływa negatywnie na trwałość perfum.

Perfumy męskie Dior to luksusowe kompozycje zapachowe ukryte w eleganckich buteleczkach. Ich piękne i oryginalne zapachy dodadzą Ci pewności siebie oraz podkreślą Twój indywidualny charakter oraz osobowość. Perfumy męskie Dior możesz dopasować do wielu okazji oraz stylizacji. Kompozycje zapachowe marki Dior to zapachy trwałe i eleganckie, które dodadzą Ci charyzmy, odwagi oraz pewności siebie.

Zgoda na pliki cookie
back to top