fb

Przeglądana kategoria:

Kwiatowe

Pokazuje 1-20 of 137 item(s)

Wyjątkowe perfumy kwiatowe – tego aromatu nigdy nie zapomnisz!

 
Nuty kwiatowe to zdecydowanie najczęściej wybierany składnik perfum damskich, jak również wspaniałe zwieńczenie oryginalnego zapachu perfum męskich. Bez względu na to, na jakie składniki się zdecydujemy, jedno jest pewne – tego uniwersalnego zapachu nie da się zapomnieć! Delikatność fiołka, róży, gardenii, konwalii i jaśminu, a może magia heliotropu, magnolii lub tuberozy? Każdy jest w stanie znaleźć wśród nich coś dla siebie.
 
Perfumy kwiatowe to kultowa propozycja do noszenia na co dzień, przede wszystkim w okresie wiosennym i letnim. Lekkość i zwiewność składników zapachowych sprawia, że bez względu na to, w jakiej sytuacji się znajdziemy, ten aromat świetnie dostosuje się do naszych potrzeb.
 

Kwiatowe perfumy dla kobiet o duszy romantyczki

 
Subtelny bukiet kwiatowy to najlepsze rozwiązanie dla tych kobiet, które w życiu kierują się porywami serca. Zapach kwiatowy idealnie współgra z ich zamiłowaniem do piękna w każdej postaci, a także przyjemnie otula ich duszę wrażliwej marzycielki.
 
Warto zauważyć, że kobiety lubią sięgać nie tylko po klasyczne perfumy kwiatowe, ale także po ich ciekawe wariacje – połączenie nut kwiatowo-owocowych, kwiatowo-szyprowych, kwiatowo-wodnych, kwiatowo-zielonych i kwiatowo-drzewno-piżmowych.
 

Zapachy kwiatowe, które odsłonią wrażliwą duszę każdego mężczyzny

 
Zapachy kwiatowe to kategoria niemal w pełni zdominowana przez kobiety, jednak tu także znajdziemy aromatyczne perełki inne niż wszystkie. Męskie zapachy kwiatowe wyczuwalne są przede wszystkim w perfumach niszowych, dedykowanym mężczyznom o naturze wrażliwego artysty i indywidualisty, kierującym się w życiu własnymi zasadami.
back to top