fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Marc Jacobs

Pokazuje 1-4 of 4 item(s)

Marc Jacobs należy do znamienitego grona amerykańskich projektantów mody, którzy postanowili zrewolucjonizować trendy panujące w modzie. Jego projekty są nieszablonowe, oryginalne i w pełni przełamujące z góry utarte schematy. Marc Jacobs w swoich poczynaniach udowadnia, że powinniśmy pielęgnować w sobie duszę indywidualisty, iść przez życie pod prąd i cieszyć się pięknem chwil, które za moment przeminą.

 

Marc Jacobs – perfumy damskie pełne energii i świeżości

 
Pierwsze perfumy damskie Marca Jacobsa pojawiły się na rynku w 2001 roku, a rok później dołączył do nich zapach dla mężczyzn. Każde z perfum sygnowanych nazwiskiem tego znanego projektanta łączą w sobie świeże podejście do projektowania zapachów oraz komfort, który odczuwamy podczas codziennego ich noszenia. Perfumy Marc Jacobs to bogactwo aromatów, począwszy od świeżych nut kwiatowych i drzewnych, aż po uwodzicielskie aromaty orientalne i przyprawowe. Każdy z zapachów ma przynosić inny efekt – raz odświeżać i pobudzać ciało, innym razem rozgrzewać i otulać mgiełką zmysłowości.
 
Perfumy Marc Jacobs dla kobiet dostępne są zarówno w wersji toaletowej, jak i perfumeryjnej. Doskonale sprawdzą się podczas codziennych sytuacji, a wieczorową porą rozbudzą w kobietach naturę zmysłowej kusicielki. Na szczególną uwagę zasługuje nie tylko ich niepowtarzalny aromat, ale także oryginalny design flakoników, które zachwycają ciekawym wykończeniem i elegancką formą. Dominującym motywem zauważalnym przede wszystkim w kolekcji Daisy jest symbol stokrotki – kwiatu często wykorzystywanego przez Marca Jacobsa w jego kreacjach zapachowych.
back to top