fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Mexx

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Mexx to znana marka modowa stworzona przez słynnego projektanta Rattana Chadha, który w 1970 roku założył dwie marki: Moustache dla mężczyzn oraz Emmanuelle dla kobiet. Efektem połączenia obu działalności stała się marka Mexx, która istnieje od 1986 roku. Nazwa firmy nie jest przypadkowa – pochodzi od pierwszych liter: M od Moustache, E od Emmanuele oraz XX od symbolu oznaczającego pocałunki. W swojej ofercie marka posiada bogaty asortyment produktów dla kobiet, mężczyzn, a także dla dzieci. Wybierać możemy nie tylko w ubraniach dla młodych i aktywnych osób, ale także w dodatkach dla niej i dla niego – kosmetykach, akcesoriach, obuwiu, galanterii oraz perfumach.

 

Mexx – perfumy damskie wyrażające radość z życia

 
Perfumy Mexx określane są jako zapachy dla osób młodych duchem i ciałem. Chętnie sięgają po nie szalone nastolatki, które pragną podkreślać swą charyzmę i przebojowość, chcą pachnieć świeżo, a zarazem młodzieńczo i naturalnie. Mexx perfumy damskie to zapachy kryjące w sobie siłę orzeźwiających aromatów, które wspaniale łączą w sobie kwiatową i owocową lekkość, jak również musujący aromat cytrusów. Damskie perfumy Mexx to także chęć szerzenia takich wartości jak inteligencja, entuzjazm, autentyczność i różnorodność.
 
Perfumy Mexx dla kobiet to zapachy tworzone we współpracy ze znanymi perfumiarzami, takimi jak Benoist Lapouza, czy też Nathalie Lorson. Inspiracją do ich tworzenia stała się energia wielkich miast tętniących życiem. To właśnie ta świeżość i buzująca w żyłach intensywność sprawia, że perfumy Mexx są idealnym wyborem dla kobiet, które stawiają na uniwersalne zapachy do noszenia na co dzień, jak również wieczorową porą.
back to top