Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Tommy Hilfiger

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

L'amour Premium 26
Tommy Hilfiger – Peach Blossom

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

 

Tommy Hilfiger – perfumy damskie, które dodadzą Ci blasku każdego dnia

 
Projekty sygnowane nazwiskiem Tommy Hilfiger to odzwierciedlenie elegancji w typowo casualowym wydaniu, klasa przeplatająca się z wygodą i najwyższa jakość, która zachwyca w każdym wydaniu. Każdy z zapachów utrzymany jest w lekkiej, doskonale zbalansowanej stylistyce, świetnie podkreślając naturę kobiet o duszy sportowca, jak również tej w stylu bizneswoman. Wśród dominujących aromatów wyczuć tu można przede wszystkim akordy kwiatowe i owocowe – zawsze zachwycające najwyższą jakością i trwałością.
 
Perfumy damskie Tommy Hilfiger znakomicie odnajdują się w każdej sytuacji. Ich lekkość i zwiewność wspaniale podkreśla codzienne, kobiece stylizacje, natomiast nutka elegancji i wyjątkowa trwałość pozwalają na noszenie ich wieczorową porą. Wszystkie zapachy ujmowane są w prostych, smukłych flakonikach, podkreślonych jedynie drobnymi akcentami. Znakiem rozpoznawczym marki są trzy kolory, które towarzyszą również buteleczkom: granat, czerwień oraz biel. Klasa, tajemnica i świeżość – oto najlepsze określenie tego, co oferuje nam Tommy Hilfiger.

Tommy Hilfiger to jeden z przykładów na to, jak daleko mogą zajść współcześni projektanci mody. Własny dom mody, którego flagowymi produktami są luźne koszule w stylu vintage, bogata kolekcja jeansów i t-shirtów, wyjątkowe perfumy – lista jego dokonań nie ma końca. Tommy Hilfiger działa na rynku perfumeryjnym od 1995 roku, a na współpracę z nim zdecydowały się takie gwiazdy jak m.in. Beyonce.
Zgoda na pliki cookie
back to top