Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Priscilla Presley

Pokazuje 1-2 of 2 item(s)

L'amour Premium 625
Priscilla Presley – Indian Summer

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 626
Priscilla Presley - Moments

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Perfumy damskie Priscilla Presley – odkryj w sobie kobiecość i naturalność

 
Pierwszymi perfumami Priscilla Presley stał się zapach Moments, który przenosi nas w klimat pachnący świeżością nut kwiatowo-owocowych, precyzyjnie połączonych z ciepłem nut Orientu. Perfumy te pokochały kobiety z całego świata, co stało się zachętą do tego, by stworzyć damskie perfumy Priscilla Presley Experiences. Delikatność, romantyczna sensualność, lekkość woni kwiatowych – wprost idealne połączenie dla kobiety o wrażliwej duszy, pełnej ciepła i subtelności.
 
Wśród kolejnych propozycji zapachowych Priscilli znaleźć można takie perfumy jak Priscilla Presley Indian Summer, który uważany jest za jeden z obowiązkowych aromatów na okres wakacyjny. Ciepły, słoneczny bukiet kwiatów idealnie podkreśla dziewczęcy urok i wrażliwość każdej kobiety. Ostatnią kompozycją zapachową, która do tej pory dostępna jest w sprzedaży są damskie perfumy Priscilla Presley Roses ad More, uwodzące kobiety aromatem królewskiej róży.

Priscilla Presley jest jedną ze znanych amerykańskich aktorek i modelek, która od lat rozwija się w branży modowej i perfumeryjnej. Największą rozpoznawalność przyniosło jej małżeństwo z legendą światowej muzyki, Elvisem Presleyem. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie 6 lat, jednak nie było to przeszkodą dla Priscilli, by rozwinąć skrzydła w branży modowej i otworzyć własny butik, a także zagrać w kilku znanych produkcjach filmowych. Na początku lat 90. XX wieku Priscilla Presley zaczęła działać również w branży perfumeryjnej, wprowadzając na rynek serię czterech linii perfum sygnowanych jej nazwiskiem Priscilla Presley.
Zgoda na pliki cookie
back to top