Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Bottega Veneta

Pokazuje 1-2 of 2 item(s)

L'amour Premium 90
Bottega Veneta EDP

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 586
Bottega Veneta - Knot Eau Absolue

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Bottega Veneta – marka

Bottega Veneta to włoska marka, która zasłynęła na świecie za sprawą plecionych torebek i butów ze skóry. To właśnie w 1966 roku rozpoczęła swoją rzemieślniczą działalność i od tamtej pory pnie się na szczyt za sprawą ponadczasowych kolekcji.

Po pięćdziesięciu latach na rynku modowym, Bottega Veneta zdecydowała się na premierę perfum. Zapachy od tej włoskiej firmy cechują się niespotykanymi kompozycjami, które powstają ze starannie wyselekcjonowanych woni i aromatów.

Warto dodać, że cechą charakterystyczną zapachów damskich Bottega Veneta jest zamknięcie ich we flakonikach, które swoim designem nawiązują do weneckiego szkła. Jest to rozwiązanie, które mimo swojego minimalizmu, cechuje ponadczasowe piękno i klasa.

Bottega Veneta – perfumy damskie

Zapachy damskie Bottega Veneta charakteryzują się innowacyjnym podejściem do tradycyjnych i eleganckich kompozycji zapachowych. Dzięki temu możemy cieszyć się klasycznymi zestawieniami aromatów z nutką innowacyjnych dodatków, co sprawia, że perfumy te są tak niepowtarzalne.

Każdy flakonik perfum sygnowany nazwą marki jest dopracowany w najmniejszym szczególe, począwszy od wyglądu opakowania, aż po wszystkie wymiary zapachu aplikowanego na skórę. Cechą szczególną perfum Bottega Veneta jest to, że ich zadaniem jest podkreślenie naturalnego charakteru każdego z nas.

Jakie perfumy wybrać?

Wybór perfum nie jest łatwym zadaniem. Każdy z nas chce pachnieć w wyrafinowany i elegancki sposób, ale jednocześnie dopasować woń i aromat do siebie i swojej osobowości. Warto wybierać perfumy renomowanych marek i producentów, a także nakładać je zgodnie z zasadami prawidłowej aplikacji, aby cieszyć się ich aromatem przez długi czas.

Jeżeli szukasz zmysłowych i ekskluzywnych damskich perfum, zapoznaj się z naszą kolekcją zapachów firmy Bottega Veneta! Włoska marka będzie idealna dla szykownych kobiet, które cenią sobie eleganckie i szykowne zapachy damskie. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Zgoda na pliki cookie
back to top