Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie DKNY

Pokazuje 1-2 of 2 item(s)

L'amour Premium 519

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu

L'amour Premium 520
DKNY - Be Delicious Fresh Blossom

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

DKNY – perfumy damskie, które łączą w sobie dziewczęcy urok i niewyczerpaną radość z życia

 
Perfumy damskie DKNY w pełni oddają klimat życia w wielkomiejskiej dżungli, która rządzi się swoimi prawami. Dzięki nim kobiety na nowo mogą zacząć marzyć i poczuć, jak smakuje ich życie – pełne tajemnic, niespodzianek i drobnych radości. Perfumy DKNY damskie kojarzą nam się przede wszystkim z kultową kolekcją „jabłuszkową”, która bombarduje eksplozją nut kwiatowych i owocowych o uniwersalnym aromacie, idealnych dla kobiet w każdym wieku. Każdy z zapachów zamknięty został w stylowym flakoniku w kształcie jabłuszka, idealnie nawiązującym do beztroskiego okresu lata.
 
Perfumy DKNY to także ukłon w stronę prawdziwej kobiecości, którą wyrażać można jedynie w wyjątkowy sposób. Perfumy DKNY Women, DKNY Red Delicious, czy też świeże i delikatne perfumy DKNY Pure to jedynie krótki wstęp do tego, co czeka panie, które zapragną zapoznać się z twórczością Donny Karan. Wśród najbardziej cenionych perfum męskich znalazła się przede wszystkim kolekcja DKNY Men, utrzymana w tej samej konwencji, co perfumy damskie DKNY.

DKNY jest jednym z najbardziej cenionych, nowojorskich domów mody, który zasłyną z oryginalnych projektów ubrań, dodatków oraz perfum. Marka stworzona została pod koniec lat 80. XX wieku przez projektantkę mody Donnę Karan, która od ponad 30 lat inspiruje się tempem życia i energią płynącą z Nowego Jorku. Zarówno odzież, jak również perfumy DKNY dedykowane są osobom młodym, pełnym energii i spontaniczności, pozwalając im jeszcze lepiej wyrażać swoją naturę indywidualisty.
 
Zgoda na pliki cookie
back to top