fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L83

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

D&G – Dolce

Perfumy D&G – Dolce

D&G – Dolce

549,00 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Wyrusz z nami w aromatyczną podróż po słonecznej Sycylii i daj się opanować kwiatowym aromatom, które zaprezentowano w postaci wyjątkowej wody perfumowanej dla kobiet Dolce & Gabbana Dolce. Weź głęboki oddech, zamknij oczy i przenieś się do krainy, do której zaprasza Cię odurzająca świeżość kwiatu neroli oraz tropikalnej papai, idąca krok w krok w delikatnością fantazyjnej zwartnicy, sensualnego narcyza i jedwabistej lilii. Dopraw całość uwodzicielską nutką piżma i przepełniającą duszę witalnością drzewa kaszmirowego, a poczujesz, jak Twoja przygoda z zapachami nabiera tempa.
 

Perfumy Dolce & Gabbana Dole

 
Perfumy Dolce & Gabbana Dolce to jeden z tych zapachów, dzięki którym jesteś w stanie osiągnąć wewnętrzną równowagę. Doskonale odzwierciedla Twoją witalność, siłę i optymizm, który roztacza wokół Ciebie aurę szczęścia i pozytywnych wibracji. Perfumy dostępne na rynku od 2014 roku idealnie wpisują się w charakter dzisiejszego pokolenia – kobiet radosnych, wyzwolonych, naturalnie pięknych i niesamowicie pociągających. Kobieta marki D&G traktuje życie jako niekończącą się podróż z niespodziankami, jest radosna, spontaniczna i gotowa na te wyzwania, które zgotuje jej los. Nie zatrzyma się przed niczym, by osiągnąć zamierzone cele, a wszelkie trudności i niepowodzenia przemienia w sukcesy i radości.
 
Perfumy Dolce to zapach niezwykle nowoczesny, a zarazem niebywale uniwersalny w swym przekazie. Pozwoli Ci poczuć się zmysłowo i naturalnie w ciągu dnia – podczas pracy, na zakupach lub spotkaniu z przyjaciółką a wieczorową porą sprawi, że będziesz jedną z tych kobiet, którym nie warto się opierać. Projektując perfumy Dolce, Dolce & Gabbana skupili się nie tylko na aromacie, ale także designie flakonika, który kojarzyć nam się ma z niezwykłym dziełem sztuki przełamanym subtelną nutką codzienności. Otwórz oczy, unieś twarz ku słońcu – zainspiruj się wszystkim tym, co oferuje Ci natura i daj się ponieść chwili pachnącej przygodą!

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L83

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top