fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Bruno Banani

Pokazuje 1-3 of 3 item(s)
Bruno Banani to znana na całym świecie marka modowa, która słynie z niekonwencjonalnych rozwiązań designerskich i zamiłowania do prowokacji. „Bruno Banani nie jest dla każdego!” – oto motto przyświecające marce, odważnie eksponujące indywidualizm i oryginalność projektów Bruno Banani. W ich bogatym asortymencie znajdziemy przede wszystkim ekskluzywną, seksowną bieliznę, kostiumy kąpielowe, obuwie, jak również niepowtarzalne perfumy, dzięki którym każdy może w pełni wyrazić siebie.
 

Perfumy damskie Bruno Banani – prowokująca oryginalność z nutką ekstrawagancji

 
Pierwsze perfumy Bruno Banani pojawiły się na rynku w 2001 roku i od tamtej pory wciąż cieszą się niesłabnącym uznaniem kobiet z całego świata. Bruno Banani Women to zapach projektu Thierry’ego Wassera, który świetnie łączy w sobie kontrasty i nawołuje do tego, by do życia podchodzić z dystansem. Perfumy damskie Bruno Banani skierowane są do kobiet pełnych energii i pewności siebie, nieco drapieżnych, a zarazem nieprawdopodobnie uwodzicielskich.
 
Perfumy damskie Bruno Banani dobierane są na bazie najwyższej jakości składników, dzięki czemu zachowują oryginalną trwałość nawet na kilkanaście godzin. Wystarczy raz spryskać nimi całe ciało, by móc poczuć się jeszcze lepiej we własnej skórze i z uśmiechem na twarzy podbijać świat. Lekki, orzeźwiający aromat perfum Bruno Banani sprawia, że świetnie radzą sobie w każdej sytuacji, pozostawiając na ciele przyjemną mgiełkę. Dzięki nim już nigdy nie poczujesz się skrępowany we własnej skórze, pozwalając na przyjemne wyzwolenie duszy i ciała.
back to top