fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Ariana Grande

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)
Ariana Grande to amerykańska piosenkarka soulowa, która szturmem podbija świat muzyczny, a od 2015 roku działa również w przemyśle perfumeryjnym. Swój spektakularny sukces na arenie muzycznej zawdzięcza przede wszystkim silnemu, a zarazem niezwykle kobiecemu głosowi i duszy indywidualistki. Miłośnicy muzyki Ariany Grande cenią sobie jej pasję i ogromny talent, dzięki czemu niejednokrotnie uważana jest za jedną z najbardziej wpływowych piosenkarek nowego pokolenia.
 

Perfumy Ariana Grande – siła kobiecości w romantycznym wydaniu

 
Pierwszą propozycją zapachową Ariany Grande są perfumy Ari by Ariana Grande, będące swego rodzaju deklaracją autorki, w pełni obrazującą jej charakter i naturę zmysłowej romantyczki. Kwiatowa lekkość przeplatająca się z owocową słodyczą – oto ulubione połączenie zapachowe Ariany Grande, które zauważalne jest również w kolejnych kompozycjach zapachowych sygnowanych nazwiskiem piosenkarki. Swymi zapachami pragnie zachęcać kobiety do tego, by podkreślały siłę swojej kobiecości i pewnym krokiem wchodziły w każdy kolejny, nowy rozdział w życiu.
 
Perfumy Ariana Grande świetnie łączą w sobie kobiecy seksapil, delikatność i nutkę kokieterii. Dziewczęcą słodycz w pełni oddaje subtelna woda perfumowana Ariana Grande Sweet Like Candy, natomiast kwintesencję tajemniczości idealnie podkreśla kompozycja zapachowa Ariana Grande Moonlight. Jednym z najnowszych projektów zapachowych Ariany jest woda perfumowana Ariana Grande Thank U Next, która określana jest jako odświeżona wersja kultowego zapachu Ari.
back to top