Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Salvatore Ferragamo

Pokazuje 1-2 of 2 item(s)

L'amour Premium 21
Salvatore Ferragamo - Signorina

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 690
Salvatore Ferragamo - Amo

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Salvatore Ferragamo – perfumy pachnące pięknem i elegancją

 
Pierwsze perfumy Salvatore Ferragamo pojawiły się na rynku w 1960 roku, stając się początkiem wspaniałej kariery w świecie zapachów. Na ich koncie znaleźć można wiele zapachów dla kobiet i mężczyzn, które mają na celu propagować piękno i zachwycać niepowtarzalnymi składnikami zapachowymi. Perfumy damskie Salvatore Ferragamo to idealny sposób na podkreślenie kobiecej elegancji, radości z życia, optymizmu i spontaniczności. Dzięki nim każda z nas jest w stanie odkryć w sobie dziewczęcą beztroskę, która wywołuje pozytywne wibracje.
 
Salvatore Ferragamo perfumy to idealny dodatek do niemal każdej kobiecej stylizacji. Świetnie zdobią kobiece ciała w ciągu dnia, natomiast wieczorową porą wyzwalają z nich nutkę ekstrawagancji i prowokacji. Doskonałym tego przykładem są perfumy Salvatore Ferragamo Incanto, które określić można jako wulkan bezgranicznej energii i świeżości, która chwilami wyczuwalna jest jako stanowcza, subtelna elegancja. Każdy z zapachów uzupełniany jest eleganckim, wyjątkowym flakonikiem, który jeszcze mocniej podkreśla zamiłowanie do luksusu marki Salvatore Ferragamo.

Dom mody Salvatore Ferragamo od wielu lat uważa się za jedną z najważniejszych marek zarówno w świecie mody, jak również w branży perfumeryjnej. Ich projekty wspaniale odzwierciedlają wszystkie te wartości, które wyznaje włoski twórca marki, Salvatore Ferragamo. Jego początkowe działania jako projektant butów z pewnością nie wróżyły tego, co miało stać się dalej – sukcesu w tworzeniu ekskluzywnej odzieży, obuwia, galanterii, czy też perfum Salvatore Ferragamo.
Zgoda na pliki cookie
back to top