Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Rihanna

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

L'amour Premium 67
Rihanna – Rebelle

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Rihanna – perfumy, które rozbudzą w Tobie duszę romantycznej rebeliantki

 
Perfumy Rihanna świetnie sprawdzą się w przypadku kobiet w każdym wieku. Subtelne, kwiatowe aromaty podkreślą dziewczęcy urok, natomiast mocne, intensywne akordy jaśminu, czy też wanilii idealnie podkreślą temperament kobiety w kwiecie wieku. Jak sama gwiazda mówi: „podstawowym elementem jej kompozycji są romantyczne i kobiece składniki, które przeobrażają się w niepokorne i burzliwe tony”.
 
Perfumy Rihanna wspaniale odzwierciedlają wizerunek kobiety o stu twarzach – z jednej strony subtelnych i delikatnych, z drugiej zaś pewnych siebie i odważnych. Za dnia kuszą naturą szalonej rebeliantki, natomiast wieczorową porą przeobrażają się w prawdziwe damy, żądne męskiego zainteresowania. Doskonale ozdobią kobiece ciało w niemal każdej sytuacji – podczas długiego dnia w pracy, jak również wieczorową porą, zachwycając swą trwałością i niezwykłą intensywnością. Każdy z zapachów zamknięty jest w oryginalnym flakoniku, co wspaniale łączy się z ich nietuzinkowym aromatem.

Rihanna to barbadoska piosenkarka muzyki pop i R&B, której przeboje takie jak „Umbrella”, czy też „SOS” znane są na całym świecie. W 2011 roku Rihanna postanowiła pójść o krok dalej i wprowadziła na rynek swoje pierwsze perfumy, które po dziś dzień cieszą się niezwykłym uznaniem wśród kobiet z całego świata. Perfumy Rihanna to bezsprzeczny „must-have” każdej pewnej siebie i nowoczesnej kobiety, która nie boi się eksponować swoich atutów i wie, w jaki sposób oczarować mężczyzn.
Zgoda na pliki cookie
back to top