Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Viktor Rolf

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

L'amour Premium 34
Viktor & Rolf - Flowerbomb

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Perfumy damskie Viktor Rolf - bądź kobietą, której nie sposób się oprzeć!

Perfumy damskie Viktor & Rolf to zapachy nieoczywiste, niejednoznaczne – wręcz niemożliwe do określenia ich w konkretnych ramach stylistycznych i aromatycznych. Z jednej strony lekkie, orzeźwiające i przyjemnie musujące, z drugiej zaś energetyzujące i odurzające. Za sukcesem oryginalnych perfum Flowerbomb poszły kolejne kompozycje zapachowe – Flowerbomb Black Sparkle, czy tez Flowerbomb de Paris.

 

Perfumy Viktor&Rolf dedykowane są tym kobietom, które wiedzą, czego pragną od życia, i wiedzą, w jaki sposób wyróżnić się w tłumie. Kobiety uwielbiają po nie sięgać w codziennych sytuacjach, przede wszystkim w okresie jesiennym i zimowym. To właśnie wtedy potrzebują szczypty pozytywnej energii i radości, która towarzyszyć im będzie przez cały dzień. Mistrzostwo aromatów wspaniale połączono z oryginalnym designem buteleczek, które przedstawiają ręczny granat – symbol energii, przebojowości, charyzmy i gotowości do podejmowania zupełnie nowych wyzwań.

Viktor & Rolf – holenderski duet projektantów, którzy z powodzeniem działają na rynku modowym od ponad 20 lat. Tym, co ich wyróżnia, to połączenie stylu haute couture z zamiłowaniem prowokacji i szokowania niecodziennymi projektami. Z biegiem lat marka Viktor&Rolf postanowiła wkroczyć do świata perfum, czego efektem jest wypuszczenie do sprzedaży perfum Flowerbomb z 2004 roku. Ich nazwa, aromat, ogólna stylistyka – wszystko to idealnie łączyło się z ostatnią wiosenną kolekcją modową o tej samej nazwie, która przyniosła sukces marce Viktor & Rolf.

Zgoda na pliki cookie
back to top