Przeglądana kategoria:

Perfumy męskie Diesel

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

L'amour Premium 355
Diesel - Only The Brave

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Marka Diesel od początku była znana przede wszystkim z produkcji jeansów, które stały się symbolem tej firmy. Od początku produkty firmy kreowały jej wizerunek jako nieco prowokacyjny i niecodzienny. Takie same cechy można przypisać również zapachom tej marki. Dodatkowo każdy produkt został zamknięty w oryginalnym flakonie, który doskonale będzie prezentował się wśród innych luksusowych kosmetyków.

Diesel – historia marki

Założycielem marki Diesel jest Renzo Rosso, Włoch, który zaczął szyć jeansy już w wieku 15 lat. Do uszycia pierwszej pary spodni wykorzystał maszynę do szycia, którą pożyczył od swojej mamy. Wszystkie jeansy, które uszył, nosił z dumą sam albo sprzedawał je znajomym. Następne lata jego twórczości pokierowały go do szkoły wyższej w Padwie, zajmującej się produkcją tekstyliów przemysłowych.

Obecnie marka Diesel znana jest nie tylko z produkcji jeansów, ale także innych ubrań. W ofercie firmy znaleźć można również perfumy męskie oraz damskie. Dzisiejsze produkty tej firmy swoim charakterem wyrażają niezależność, wolność oraz nowoczesne podejście do mody. Marka oferuje szereg produktów, pośród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Jak pachną perfumy męskie Diesel?

Perfumy męskie Diesel to produkty, w których znajdziesz następujące nuty dominujące: kwiatowo-owocowe, orientalno-drzewne, cytrusy, maliny, szałwię, pieprz, mech dębowy i piżmo. Perfumy zamknięte są w pomysłowych flakonach, które często nawiązują również do historii marki (pojawia się motyw jeansu). Buteleczki przybierają również inne ciekawe kształty np. zaciśniętej pięści czy serca.

Jak powszechnie wiadomo, wywarcie pozytywnego pierwszego wrażenia jest bardzo ważne, jednak to nie wystarczy, aby na dłużej zatrzymać przy sobie wymagających użytkowników. Produkty marki Diesel zyskały wiernych miłośników przede wszystkim dzięki zachwycającym kompozycjom zapachowym.

Jak przedłużyć trwałość perfum męskich?

Istnieją sprawdzone sposoby, które pozwolą Ci w szczególny sposób zadbać o zapachy na Twojej toaletce. Jak zadbać o flakonik z perfumami? Przede wszystkim należy chronić buteleczkę z zapachem przed nadmiernym nasłonecznieniem. Promienie UV mogą negatywnie wpłynąć na strukturę zapachu oraz jego właściwości. Z tego względu perfumy należy trzymać w chłodnym oraz zacienionym miejscu. Flakonik z perfumami należy również chronić przed wilgocią, dlatego też zapachów nie powinno trzymać się w łazience.

Zgoda na pliki cookie
back to top