Przeglądana kategoria:

Perfumy męskie Paco Rabanne

Pokazuje 1-6 of 6 item(s)

L'amour Premium 205
Paco Rabanne - Invictus

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 285
Paco Rabanne -1 Million

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 289
Paco Rabanne – Ultraviolet Men

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 412

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu

L'amour Premium 458

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu

L'amour Premium 473
Paco Rabenne - Invictus Aqua

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Paco Rabanne – historia

Historia marki modowej Paco Rabanne sięga 1955 roku, kiedy urodzony w Hiszpanii Francisco Rabenda Cuervo zdecydował się na stworzenie własnej firmy.  Jego luksusowe i precyzyjnie wykonane projekty szokowały i zachwycały m.in. z powodu nietypowych materiałów, których używał w swoich projektach. Do najsłynniejszych należały ubrania wykonane z papieru, tworzyw sztucznych czy aluminium.

W 1969 roku Paco Rabanne wypuścił również swoje pierwsze perfumy o charakterze unisex. W historii perfum Paco Rabanne największym sukcesem okazały się perfumy 1 Milion, które do tej pory mają wielu miłośników na całym świecie.

Jak pachną perfumy męskie Paco Rabanne?

Jakie zapachy niepokornego projektanta wybierają mężczyźni? Panowie bardzo często wybierają perfumy Paco Rabanne Invictus lub pozostają przy złotej sztabce One Million. Warto wiedzieć, że marka produkuje również inne kosmetyki dla mężczyzn i kobiet. Są to między innymi dezodoranty, żele pod prysznic, szampony do włosów czy wody po goleniu. Wysokiej jakości perfumy powinny mieć nie tylko wyjątkową kompozycję zapachową, ale także wysoką trwałość. Oprócz tego warto, aby zapach pasował do Twojej osobowości, temperamentu oraz charakteru.

Dlaczego warto kupić perfumetki?

Wybierasz się na wakacje i nie chcesz brać ze sobą dużego flakonika swoich ulubionych perfum? Lubisz pięknie pachnieć na co dzień i chcesz mieć perfumy zawsze przy sobie? Czas postawić właśnie na perfumetki, które zmieszczą się nawet w najmniejszej torbie podróżnej czy aktówce. To wygodny i bezpieczny sposób na to, aby mieć swój ulubiony zapach zawsze pod ręką!  Koszt zakupu Perfumetek jest o wiele niższy niż tradycyjnych perfum, z tego względu możesz zakupić oraz przetestować wiele nowych zapachów!

Szukasz nietypowych i hipnotyzujących męskich perfum? Paco Rabanne może stać się marką, która skradnie Twoje serce i będzie od teraz Twoim ulubionym producentem męskich zapachów. To hiszpańsko-francuska firma, którą polecamy szczególnie mężczyznom, którzy kochają nowe wyzwania!

Zgoda na pliki cookie
back to top