Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie James Bond

Pokazuje 1-2 of 2 item(s)

L'amour Premium 643
James Bond - 007 for Women

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 644
James Bond – 007 for Women II

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Perfumy 007 damskie – uwiedź go aromatem swego ciała

 
Pierwszym zapachem Jamesa Bonda stały się kultowe perfumy James Bond 007, stworzone jako celebracja 50. rocznicy pojawienia się w kinach pierwszego filmu o agencie 007. Tuż po nich pojawiły się znane na całym świecie perfumy James Bond Ocean Royale oraz perfumy James Bond 007 Quantum. To nie wszystko! Po sukcesie perfumy męskich 007 przyszedł czas na zapachy dla kobiet. Elegancja, klasa, wyrafinowanie, tajemniczość – oto Twoje nowe „ja”, o którym nie sposób będzie mu zapomnieć.
 
007 perfumy damskie to zapachy dla kobiet pewnych siebie i bezkompromisowych – biorą wszystko albo nic, są świadome swego ciała i wiedzą, w jaki sposób zdobywać upragnione cele. Perfumy James Bond 007 damskie wyzwolą z Twojej duszy dziką namiętność, żądzę uwodzenia i panowania nad ciałem wybranka Twojego serca. Perfumy James Bond polecane są kobietom w każdym wieku, szukającym najlepszego zapachu na każdą okazję. W ciągu dnia przyjemnie je orzeźwiają i dodają energii, a wieczorową porą odprężają, relaksują i przeobrażają kobiety w prawdziwe kusicielki.

Perfumy James Bond 007 to klasa sama w sobie, zapachy nie bez powodu uważane za „perfumy z licencją na uwodzenie”. Postać Jamesa Bonda zna każdy z nas – nieśmiertelny, brytyjski agent 007 z licencją na zabijanie, który od lat intryguje nas swą charyzmą i tajemniczością. Od 2012 roku osoba Jamesa Bonda kojarzy nam się już nie tylko z dobrą książką i filmem, ale także z intensywnym aromatem niepowtarzalnych perfum, które uwodzą nie tylko kobiety, ale także mężczyzn.
Zgoda na pliki cookie
back to top