Przeglądana kategoria:

Perfumy męskie Mercedes

Pokazuje 1-2 of 2 item(s)

L'amour Premium 410
Mercedes Benz – Man

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 418
Mercedes Benz - Club

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Perfumy męskie Mercedes to propozycja dla mężczyzn, którzy kochają sportową elegancję. Zapachy tej marki idealnie uzupełnią każdą, nie tylko sportową stylizację. Mercedes Benz jest słynną niemiecką marką znaną od lat głównie z produkcji luksusowych samochodów. Jednak od 2012 roku wiele kobiet i mężczyzn na całym świecie może również cieszyć się wyjątkowymi zapachami Mercedes.

Mercedes Benz – historia marki

Słynna niemiecka firma motoryzacyjna Mercedes-Benz w 2012 roku rozpoczęła swoją przygodę z produkcją perfum. Kompozycje zapachowe dla kobiet i mężczyzn marki Mercedes cechuje precyzja wykonania i staranny dobór luksusowych składników. Jakie są początki historii tej marki?

Marka Mercedes Benz została założona przez dwóch mężczyzn, którymi byli Karl Benz i Gottlieb Daimler. Początkowo każdy z nich prowadził własną firmę. W latach osiemdziesiątych XIX wieku oboje prowadzili podobne prace nad czterokołowym pojazdem napędzanym silnikiem spalinowym. Kilkadziesiąt lat później duet podjął pierwsze działania, tworząc markę, która obecnie jest jednym z liderów w branży motoryzacyjnej od wielu lat.

Jak pachną perfumy męskie marki Mercedes?

Marka Mercedes Benz znana jest z bezkompromisowego podejścia do wytwarzania swoich produktów. Niezależnie od tego, czy są to samochody, czy perfumy, ich produkcja prowadzona jest z dbałością o każdy szczegół.

Z tego względu Perfumy męskie Mercedes są idealnie skomponowane, każda propozycja ma swój indywidualny charakter oraz wysoką trwałość. Kreatywne podejście, pasja oraz zaangażowanie to cechy, po których poznasz produkty tej marki.

Dlaczego warto kupić perfumetki?

Wybierasz się na wakacje i nie chcesz brać ze sobą dużego flakonika swoich ulubionych perfum? Lubisz pięknie pachnieć na co dzień i chcesz mieć perfumy zawsze przy sobie? Czas postawić właśnie na perfumetki, które zmieszczą się nawet w najmniejszej torbie podróżnej czy aktówce. To wygodny i bezpieczny sposób na to, aby mieć swój ulubiony zapach zawsze pod ręką!  Koszt zakupu Perfumetek jest o wiele niższy niż tradycyjnych perfum, z tego względu możesz zakupić oraz przetestować wiele nowych zapachów!

Zgoda na pliki cookie
back to top