fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Moschino

Pokazuje 1-2 of 2 item(s)

Dom mody Moschino to włoski powiew świeżości, który idealnie wpisuje się w najnowsze trendy panujące w świecie mody. Marka Moschino została stworzona w 1983 roku przez włoskiego projektanta mody Franco Moschino, który z czasem zdecydował się rozszerzyć swoją działalność o produkcję niepowtarzalnych kompozycji zapachowych. Perfumy Moschino to mieszanka prowokacji, nowoczesności, euforycznej świeżości, a wszystko to dopełnione nutką włoskiego aromatu.

 

Moschino – perfumy damskie uosabiające subtelność, naturalność i niezależność

 
Perfumy Moschino to kompozycje dla niej i dla niego, stawiające na nieposkromioną energię, która płynie w ich żyłach. Każda z kompozycji zapachowych słynie z tego, że wyczuć w niej można pewną dozę niedbałości i prowokacji, która z jednej strony intryguje, a z drugiej strony nieco bulwersuje. Perfumy damskie Moschino to zapachy wyzwalające w kobiecie zwierzęce instynkty, pozwalające jej poczuć się prawdziwą kokietką i zmysłową kusicielką.
 
Damskie perfumy Moschino przepełnione są przede wszystkim kwiatową lekkością, połączoną z szyprową i owocową delikatnością, natomiast wśród kompozycji męskich wyraźnie dominuje drzewna energia łączona z przyprawową głębią. Każdy, kto postawi na włoski temperament w stylu Moschino może poczuć, że staje się panem swego losu i odzyskuje dawno utraconą pewność siebie. Perfumy Moschino polecane są jako dodatek na codzienne okazje, jednak odpowiedni dobór stylizacji i intensywności zapachowej sprawia, że sięgnąć można po nie również wieczorową porą.
back to top