Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Jean Paul Gaultier

Pokazuje 1-2 of 2 item(s)

L'amour Premium 664
Jean Paul Gaultier - Scandal

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 723
Jean Paul Gaultier - La Belle

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Jean Paul Gaultier – firma

Jean Paul Gaultier to projektant pochodzenia francuskiego, który znany jest z połączenie casualowego, niezobowiązującego stylu z francuskim szykiem widocznym na wybiegach. Znany jest z łączenia kontrastujących styli i przełamywania schematów i taka też jest jego twórczość – pełna sprzeczności, ale stanowiąca spójną całość. Swój debiut w świecie mody miał on w połowie lat 80. ubiegłego wieku. Swoją kontrowersyjną twórczością przekonał do siebie nie tylko miłośników mody z całego świata, ale również wiele wpływowych gwiazd. Był on autorem kostiumów dla m.in. Madonny. W 1993 roku światło dzienne ujrzały pierwsze perfumy sygnowane jego nazwiskiem.

Perfumy damskie Jean Paul Gaultier

Zapachy od tego francuskiego projektanta przywodzą na myśl jego twórczość, czyli odważne i ekstrawaganckie kreacje, które zapadają w pamięć. Po perfumy jego autorstwa powinny sięgnąć osoby, które są pewne siebie i lubią wyróżniać się z tłumu. Jean Paul Gaultier starał się swoja twórczość przenieść z wielkich wybiegów do małych flakoników z perfumami. Dlatego właśnie jego propozycje zapachowe pełne są nieoczywistych kompozycji, które są intrygujące.

Jaki rozmiar perfum zamówić?

Z pewnością zastanawiasz się, jaki rozmiar perfum będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb. W naszym sklepie możesz wybierać pomiędzy pełnymi objętościami, takimi jak 100 ml, 50 ml, ale również mniejszymi, które będą idealne do torebki lub w podróż. Perfumetki o objętości 30 ml będą również idealne dla tych osób, które chciałyby przetestować kilka zapachów, aby znaleźć swój idealny!

Jeżeli poszukujesz niepowtarzalnych zapachów, które będą stanowiły dopełnienie Twojej kobiecości, powinnaś zwrócić szczególną uwagę na francuską markę perfum Jean Paul Gaultier. Poznaj ją i sprawdź, czy spełni twoje oczekiwania względem zapachów!

Zgoda na pliki cookie
back to top