fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Jean Paul Gaultier

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Jeżeli poszukujesz niepowtarzalnych zapachów, które będą stanowiły dopełnienie Twojej kobiecości, powinnaś zwrócić szczególną uwagę na francuską markę perfum Jean Paul Gaultier. Poznaj ją i sprawdź, czy spełni twoje oczekiwania względem zapachów!

Jean Paul Gaultier – firma

Jean Paul Gaultier to projektant pochodzenia francuskiego, który znany jest z połączenie casualowego, niezobowiązującego stylu z francuskim szykiem widocznym na wybiegach. Znany jest z łączenia kontrastujących styli i przełamywania schematów i taka też jest jego twórczość – pełna sprzeczności, ale stanowiąca spójną całość.

Swój debiut w świecie mody miał on w połowie lat 80. ubiegłego wieku. Swoją kontrowersyjną twórczością przekonał do siebie nie tylko miłośników mody z całego świata, ale również wiele wpływowych gwiazd. Był on autorem kostiumów dla m.in. Madonny.

W 1993 roku światło dzienne ujrzały pierwsze perfumy sygnowane jego nazwiskiem.

Perfumy damskie Jean Paul Gaultier

Zapachy od tego francuskiego projektanta przywodzą na myśl jego twórczość, czyli odważne i ekstrawaganckie kreacje, które zapadają w pamięć. Po perfumy jego autorstwa powinny sięgnąć osoby, które są pewne siebie i lubią wyróżniać się z tłumu.

Jean Paul Gaultier starał się swoja twórczość przenieść z wielkich wybiegów do małych flakoników z perfumami. Dlatego właśnie jego propozycje zapachowe pełne są nieoczywistych kompozycji, które są intrygujące.

Jaki rozmiar perfum zamówić?

Z pewnością zastanawiasz się, jaki rozmiar perfum będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb. W naszym sklepie możesz wybierać pomiędzy pełnymi objętościami, takimi jak 100 ml, 50 ml, ale również mniejszymi, które będą idealne do torebki lub w podróż. Perfumetki o objętości 30 ml będą również idealne dla tych osób, które chciałyby przetestować kilka zapachów, aby znaleźć swój idealny!

back to top