fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L125

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu

Prada Candy L'eau Prada

Perfumy Prada - Candy L'eau Prada

Prada - Candy L'eau Prada

369,00 zł
Pojemność: 30ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Prada Candy L'eau – godny następca kultowych perfum Prada Candy, które obezwładniają kobiece ciała wibrującą energię i niezwykłą słodyczą. Tym razem czeka na nas optymistyczny akcent w postaci słodkich aromatów waniliowych i magii tajemnic z dalekiego Orientu. Perfumy Prada wprowadzają nas do swojego świata dzięki intensywnemu, buzującemu w żyłach połączeniu aromatów cytrusowych. Dalej zagłębiamy się w sercu, które czaruje intensywnością groszku pachnącego, by na koniec móc uwieść kobiece zmysły mieszanką białego piżma, benzoesu i wyrazistego karmelu.
 

Perfumy Prada Candy L'eau

 
Prada Candy L'eau to perfumy, które w ciągu zaledwie kilku chwil przeniosą Cię do świata magii aromatów, którym rządzą emocje. Zapach wprowadzono na rynek w 2013 roku jako dzieło Danieli (Roche) Andrier, która postanowiła zagłębić się w tajnikach współczesnej kobiecości. W doskonały sposób odzwierciedla wizerunek kobiety pełnej gracji, naturalnego wdzięku, subtelności i wyrafinowania. Kobieta marki Prada jest życiową optymistką, która poszukuje szczęścia i radości w drobiazgach. Jej życie to pasmo niespodzianek – pięknie zapakowanych słodkości, których prawdziwy smak chciałaby poznać już dziś. To właśnie perfumy Prada Candy L'eau sprawiają, że każda kobieta może choć na moment stać się hollywoodzką pięknością przechadzającą się po czerwonym dywanie. Ty też nią możesz zostać!
 
Kobieta sięgająca po perfumy Candy L’eau figlarnie igra z męskimi pragnieniami, jest dla nich nagrodą nie do zdobycia i nieosiągalnym pragnieniem, które przyciąga ich do siebie.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L125

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top