Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Kenzo

Pokazuje 1-5 of 5 item(s)

L'amour Premium 17
Kenzo - Jungle Elephant

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 98
Kenzo - Flower By Kenzo

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 146
Kenzo – L'eau par Kenzo

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 603
Kenzo - Amour

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 631
Kenzo - Madly

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Kenzo – firma

Kenzo powstało w 1964 roku z inicjatywy Kenzo Takada, Japończyka, który nie przewidział, jak wielki sukces osiągnie marka. W kolekcji Kenzo można było wyczuć wpływy japońskiej kultury w połączniu z modą, co w latach 60. ubiegłego wieku było odważnym ruchem i szybko okazało się, że przyczyniło się to do sukcesu marki.

Kenzo Takada pozostanie znany w świecie mody ze swoich odważnych i ekstrawaganckich projektów, dzięki którym zdobył uznanie ludzi na całym świecie. W jego kreacjach nie brakuje przepychu i odwagi, a jednak całość jest zachowana w wyjątkowo harmonijnej formie.

Perfumy damskie Kenzo

Decydując się na zapach damski Kenzo musimy być przygotowani, że będzie on taki, jak kreacje japońskiego projektanta – pełny ekstrawagancji i oryginalności. Nic dziwnego, perfumy Kenzo mają swoich miłośników na całym świecie, a każda nowa propozycja szybko okazuje się prawdziwym bestsellerem.

Perfumy spod ręki japońskiego projektanta charakteryzują się niepowtarzalnym połączeniem zapachowym, które swoją oryginalnością zrzesza sobie fanów na całym świecie. Wiele ze sztandarowych propozycji marki charakteryzuje się ciężkimi kompozycjami, które w pierwszym kontakcie mogą być problematyczne.

Jak wybrać perfumy damskie?

Jedną z podstawowych zasad podczas wyboru perfum jest to, aby dopasować je dokładnie do okazji, podczas której będziemy je nosić. Perfumy damskie Kenzo idealnie sprawdzą się jako propozycja na wszelkiego rodzaju wieczorne wyjścia oraz bardziej eleganckie wydarzenia. Warto zamówić niewielką pojemność na początek, aby przekonać się, czy zapachy trafiają w nasz gust.

Marka Kenzo jest obecnie jednym z najbardziej poważanych domów mody na całym świecie. Nic dziwnego. W ofercie Kenzo możemy znaleźć nie tylko perfumy, ale przede wszystkim ekskluzywną i oryginalną odzież i dodatki, które podkreślą styl nawet największego indywidualisty. Kenzo charakteryzuje się odważnymi propozycjami, które podkreślą charakter i dodadzą pazura.

Zgoda na pliki cookie
back to top