fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy męskie Versace

Pokazuje 1-2 of 2 item(s)

Versace to jeden z wiodących domów mody na świecie, wywodzący się z europejskiej stolicy mody – Mediolanu. Marka założona w 1978 roku przez Gianniego Versace od lat zadaje szyku, imponując swym ekstrawaganckim stylem, luksusem i perfekcją w najmniejszym calu. W bogatym asortymencie marki Versace znaleźć można przede wszystkim nietuzinkowe projekty ubrań, do których z dumą dołączają luksusowe dodatki, obuwie i perfumy. To właśnie te ostatnie w wyjątkowy sposób symbolizują włoski luksus i ponadprzeciętną elegancję.

 

Versace – perfumy męskie zdominowane włoskim powiewem ekstrawagancji w stylu haute couture

 
Perfumy Versace tworzone są z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy pragną czuć się atrakcyjnie i komfortowo o każdej porze dnia i nocy, przez cały rok. Ich atutem jest nie tylko oryginalny dobór unikatowych składników zapachowych, ale także niebywała trwałość, co pozwala rozkoszować się ich aromatem przez cały dzień. W ofercie Versace znajdziemy zarówno wody toaletowe, jak również te w wersji perfumowanej. Dzięki nim każdy mężczyzna ma niepowtarzalną okazję, by jeszcze lepiej wyrazić siebie poprzez aromat swego ciała.
 
Perfumy męskie Versace kładą szczególny nacisk na głębię i wyrazistość aromatów, czego dowodem są m.in. perfumy Versace Eros, czy też legendarny już zapach – perfumy Versace pour Homme. Niezwykle istotnym elementem perfum Versace jest także ich luksusowy flakonik, niejednokrotnie inspirowany motywem mitologii greckiej, szczególnie uwielbianej przez samego twórcę perfum, Gianniego Versace.
back to top