Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Davidoff

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

L'amour Premium 152
Davidoff-Cool Water women

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Davidoff – historia marki

Zino Davidoff założył swoją markę w 1946 roku. Początkowo firma zajmowała się produkcją wyrobów tytoniowych, co nie było przypadkowe. Ojciec Zino Davidoff, Henry Davidoff prowadził sklep z tytoniem, a jego syn podpatrywał go przy pracy. W latach 20. już sam Zino Davidoff podróżował po Ameryce Południowej, aby zgłębić tajniki wytwarzania cygar. Produkcja wyrobów tytoniowych stała się jego pomysłem na życie. Po powrocie z podróży stworzył pierwszy w Genewie i prawdopodobnie również w całej Europie humidor, czyli specjalne pomieszczenie do przechowywania liści tytoniu, które następnie wykorzystywano do produkcji cygar. Zaraz po wojnie powstały pierwsze wyroby tytoniowe sygnowane nazwiskiem Davidoff. Wraz z rozwojem marki zaczęto produkować również akcesoria do palenia tytoniu, koniaki oraz wieczne pióra. Marka wytwarza swoje perfumy w od 1984 roku, kiedy to również powstał zapach Davidoff Classic. Już 4 lata później skomponowano Davidoff Cool Water, który jest ceniony i uwielbiany przez wiele kobiet oraz mężczyzn również obecnie. Od 1996 roku marka wytwarza także perfumy dla kobiet.

Jak pachną perfumy damskie Davidoff?

Perfumy damskie Davidoff to przede wszystkim zapachy o kwiatowych nutach. Kompozycje zapachowe kojarzą się również ze świeżością oraz akordami wodnymi. Perfumy tej marki dedykowane są przede wszystkim nowoczesnym kobietom, które lubią jednak nieco romantyczne zapachy.  Jednym z niekwestionowanych liderów wśród zapachów tej marki są perfumy damskie Davidoff Cool Water Woman. Nutami głowy tego zapachu są: calon, czarna porzeczka, cytryna, lila, latos, melon, ananas. Nutami serca są: głóg, konwalia, róża, lotos, grzybień północny, jaśmin, miód. Podstawę stanowi: piżmo, wanilia, wetyweria, jeżyny, brzoskwinia, drzewo sandałowe, fiołek, malina.

Jak przedłużyć trwałość perfum damskich?

Czy wiesz, że istnieją zasady, do których należy się stosować, aby przedłużyć trwałość swoich ulubionych zapachów? Jeżeli nie zadbasz o perfumy w prawidłowy sposób, mogą stracić swoje właściwości i w konsekwencji będą nadawać się wyłącznie do wyrzucenia. Jak powinno dbać się o flakonik z perfumami? Warto pamiętać, że buteleczka powinna być trzymana w chłodnym i ciemnym miejscu, z daleka od promieni UV, które mogą wpływać negatywnie na strukturę zapachu. Dodatkowo nie należy trzymać perfum w łazience, gdyż wilgoć może wpłynąć niekorzystnie na trwałość oraz strukturę perfum.


Założycielem marki Davidoff jest Zino Davidoff. Od początku tworzył on swoje produkty, kierując się dewizą, która mówiła o tym, aby „czerpać z życia jak najwięcej w każdej minucie życia”. Wąchając kompozycje zapachowe tej marki, ma się wrażenie, że to motto jest głęboko ukryte w każdym z produktów. Marka Davidoff tworzy nie tylko zapachy damskie oraz męskie ale także kawy, galanterię skórzaną, koniaki, wieczne pióra oraz akcesoria do palenia tytoniu.

Zgoda na pliki cookie
back to top