Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Prada

Pokazuje 1-2 of 2 item(s)

L'amour Premium 179
Prada - Paradoxe

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

L'amour Premium 528
Prada - Candy

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Perfumy Prada – kwintesencja luksusu, elegancji i dobrego smaku

 
Perfumy Prada to, podobnie jak w przypadku innych projektów, mieszanka luksusu, jakości, elegancji, a zarazem niezwykłej zmysłowości. Wśród nich znajdziemy ekskluzywne perfumy damskie Prada, w których wyczuć można dominację aromatu wanilii i karmelu, czasem mocno skontrastowaną ze świeżością i lekkością nut kwiatowych oraz zielonych. Damskie perfumy Prada mają pozwolić kobietom poczuć się elegancko nawet podczas codziennego wyjścia do pracy, nigdy nie zapominając o ich pewności siebie i wyrafinowaniu.
 
Damskie perfumy Prada to zapachy często niejednoznaczne, aromatyczne, tajemnicze, a wręcz nawet mistyczne. Wystarczy zaledwie kilka kropel ich niebywale uwodzicielskiej esencji, by każdy mężczyzna mógł poczuć siłę swego uroku osobistego i moc uwodzenia, którą obezwładni męskie zmysły. Nie bez znaczenia pozostają także flakoniki perfum Prada, które za każdym razem udowadniają nam, że Prada to marka ceniąca sobie jakość, najwyższą precyzję wykonania i luksus, który zauważymy w niemal każdym detalu.

Prada to światowej sławy dom mody, o którym słyszał prawdopodobnie każdy. Marka o ponad stuletniej tradycji od lat wyznacza trendy w modzie na całym świecie, pozwalając kobietom i mężczyznom poczuć się dobrze we własnej skórze. każdy z projektów Prada jest jedyny w swoim rodzaju, zachwycający doskonałą jakością i wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. W latach 90. XX wieku Prada postanowiła rozszerzyć swoją działalność o projektowanie wyjątkowych perfum dla kobiet i mężczyzn, zgodnych ze stylem promowanym przez markę Prada.
Zgoda na pliki cookie
back to top