Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Gabriela Sabatini

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

L'amour Premium 115
Gabriela Sabatini - Gabriela Sabatini

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Gabriela Sabatini – perfumy dla kobiet naturalnie pięknych i czarujących

 
Perfumy damskie Gabriela Sabatini to zapachy stworzone we współpracy z jednymi z najbardziej uzdolnionych perfumiarzy z całego świata. Do prac nad kompozycjami przystąpiły takie gwiazdy perfumiarstwa jak Christophe Raynaud, Gilles romey, Harry Fremont, Francis Deleamont oraz Dorothee Piot. Wśród najpopularniejszych perfum Gabriela Sabatini znalazły się przede wszystkim te w wersji limitowanej, czyli woda perfumowana Gabriela Sabatini Night.
 
Damskie perfumy Gabriela Sabatini to kompozycje czarujące delikatnością i romantycznym charakterem. Kobiety uwielbiają po nie sięgać zarówno w codziennych sytuacjach, jak również wieczorową. Dzięki nim każdy wieczór spędzony z ukochanym mężczyzną staje się jeszcze piękniejszy i pełny zmysłowej magii, o które nie sposób zapomnieć. Wybierając perfumy Gabriela Sabatini, odzyskasz dawno utraconą pewność siebie i świadomość swego ciała, czym z pewnością zaczarujesz wybranka swojego serca.

Gabriela Sabatini to jedna z najpopularniejszych, argentyńskich tenisistek z przełomu lat 80. I 90. XX wieku, która zasłynęła z rozległej wiedzy i zamiłowania nie tylko do sportu, ale także do perfumiarstwa. Perfumy damskie Gabriela Sabatini pojawiły się po raz pierwszy na rynku w 1989 roku i od tamtej pory nieustannie zachwycają nas naturalną delikatnością i świeżością. Tym, co je charakteryzuje, jest nie tylko przyjemny dla nosa zapach, ale także atrakcyjna cena, dzięki czemu cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet z całego świata.
Zgoda na pliki cookie
back to top