fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Tom Ford

Pokazuje 1-2 of 2 item(s)

Tom Ford określany jest jako „bóg mody”, jeden z najwybitniejszych projektantów mody młodego pokolenia, prawdziwa gwiazda w świecie mody. To właśnie dzięki jego działaniom marka Gucci odrodziła się na nowo i wciąż funkcjonuje jako swoista fabryka mody. Kreatywność Toma Forda i jego pasja projektowania zauważalna jest nie tylko w jego projektach modowych, ale także w branży perfumiarskiej, w której działa niezmiennie od 2006 roku.

 

Tom Ford – perfumy damskie, które pozwolą Ci poczuć się wyjątkowo

 
Perfumy damskie Tom Ford to unikatowe, jedyne w swoim rodzaju kompozycje zapachowe, które nie sposób zamknąć w określonych ramach zapachowych i inspiracyjnych. Tom Ford zaskakuje zupełnie nieoczekiwanymi połączeniami zapachowymi, intensywnością składników i charakterem, który zdumiewa od pierwszej kropli. Kobiety uwielbiają perfumy Tom Ford, ponieważ to dzięki nim mogą narodzić się na nowo, podkreślić swą elegancję i oczarować każdego mężczyznę. Jedną z aromatycznych perełek, które znajdziemy w dorobku Toma Forda są perfumy Black Orchid – pierwszy, a zarazem jeden z najbardziej udanych jego zapachów.
 
Perfumy Tom Ford mają na celu wyzwolić w kobietach sensualność i seksapil. Ich twórca za każdym razem stara się wniknąć w kobiecą duszę i zrozumieć jej potrzeby, głębokie pragnienia i najskrytsze marzenia. Tom Ford perfumy to zapachy, które pozwalają kobietom na całkowite wyzwolenie z więzów codzienności i możliwość ponownego poczucia się piękną i zmysłową. Charakterystycznym elementem każdej kreacji zapachowej Toma Forda jest flakonik, który za każdym razem prezentowany jest w mocno zbliżonej stylistyce.
back to top