Przeglądana kategoria:

Perfumy męskie Azarro

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

L'amour Premium 273
Azarro - Chrome

18,90 zł
18,90 zł - 33ml
Ilość

Brak produktu
Sprawdź cenę

Azzaro to jedna z tych marek modowych, która w doskonały sposób oddaje radość i pasję z życia – tego, co otacza nas wokół i tego, co czeka na nas w przyszłości. Twórcą marki Azzaro jest Loris Azzaro – Włoch z tunezyjskimi korzeniami, który szturmem podbił świat mody dzięki oryginalnym projektom sukien, całkowicie odbiegających od tych, które w ówczesnym czasie królowały na wybiegach. W 1975 roku marka Azzaro poszerzyła swój asortyment o oryginalne kompozycje zapachowe, które do dzisiejszego dnia cieszą się uznaniem zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn z całego świata.

 

Perfumy Azzaro – poczuj, jak pachnie luksus w świeżym, radosnym wydaniu

 
Perfumy Azzaro męskie to esencje, które zwrócą Twoją uwagę niepowtarzalnym doborem składników zapachowych, bazujących wyłączni na szlachetnych aromatach. Nie sposób znaleźć dwie podobne do siebie kompozycje – każda z nich jest zupełnie inna, jednak na swój sposób wyjątkowa i magiczna. W męskich perfumach króluje intensywność i trwałość, która doskonale przeplata się z odurzającą świeżością – wprost idealną dla mężczyzny na miarę XXI wieku.
 
Pomimo początkowego skupienia uwagi wyłącznie na perfumach damskich Azzaro, z czasem w sprzedaży zaczęły się męskie kompozycje, a na sam początek – perfumy Azzaro Pour Homme. Intensywność w stylu aromatyczno-fougere powitała mężczyzn akordami lawendy i anyżu – symboli dojrzałego mężczyzny. Kolejną propozycją są perfumy Azzaro Chrome – świeże, musujące, chwilami pikantne i zmysłowe. To właśnie ten zapach pokochały kobiety z całego świata, które tak właśnie wyobrażały sobie wizerunek mężczyzny idealnego – pewnego siebie, charyzmatycznego, a przy tym niezwykle eleganckiego.
Zgoda na pliki cookie
back to top