fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L216

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Brak produktu

Versace pour Homme

Perfumy Versace pour Homme

Versace pour Homme

349,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Perfumy Versace pour Homme z dumą można określić jako zapach ponadczasowy, elegancki i łączący pokolenia. Jego głównym wyznacznikiem jest typowo śródziemnomorski dobór składników zapachowych, wśród których na pierwszy ogień wysuwa się energetyzująca mieszanka cytryny, neroli, bergamotki oraz róży majowej. Idąc dalej, przenosimy się wprost do krainy, którą rządzi serce - ciepło, subtelność, delikatność. Wśród aromatów, które utrzymują się na męskim ciele najdłużej, z pewnością nie sposób nie wspomnieć o nutach bazy: fasolce tonce, piżmie oraz bursztynie. Tak misterny dobór zapachów sprawia, że perfumy Versace wspaniale zaprezentują się na ciele młodego mężczyzny, jak również w sile wieku.
 

Perfumy Versace pour Homme

 
Perfumy Versace pour Homme 100 ml dostępne są w sprzedaży od 2008 roku jako jeden z bestsellerowych projektów zapachowych samego Alberta Morillasa. Mężczyzna stworzony przez niego stawia na typowe, śródziemnomorskie klimaty, które – niczym włoskie słońce – subtelnie muskają jego ciało. Wybierając perfumy Versace, staniesz się mężczyzną, który przyciąga kobiecą uwagę zmysłowym spojrzeniem, wzbudza podziw swą elegancją, wyrafinowaniem i silną osobowością. To właśnie dzięki nim Twoje ciało opanuje żądza wyzwolenia, życia w zgodzie i harmonii z naturą, stawiania sobie własnych granic. Na nowo odkryjesz w sobie duszę indywidualisty, który intryguje tajemniczością i pewnością siebie.
 
Męskie perfumy Versace pour Homme określić można jako swoiste połączenie nut paprociowych i drzewnych, z wyraźnie zaznaczającym się akordem fougere. Są to perfumy idealne do noszenia wieczorową porą. Inspiracja klimatem Morza Śródziemnomorskiego sprawia, że zapach ten z powodzeniem można stosować również w codziennych sytuacjach, ukazując tym samym męską duszę przedsiębiorcy. Cała kreacja zapachowa perfum Versace ujęta została w klasycznym, minimalistycznym flakoniku w lekko pastelowej, błękitnej kolorystyce. Na tle całej buteleczki wyróżnia się symbol marki Versace, który kolorystycznie idealnie współgra z metalową zakrętką.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L216

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: aromatyczno - fougere
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top