fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L67

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
Ilość

Brak produktu

Rihanna – Rebelle

Perfumy Rihanna – Rebelle

Rihanna – Rebelle

369,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
Ilość

Rihanna jest jedną ze znanych artystek, które sygnują swoim nazwiskiem linię perfum. Po pierwszym wprowadzonym na rynek perfumiarski zapachu Reb'l Fleur dostajemy do rąk drugi zapach Rihanna Rebelle. Tę kompozycję można porównać do niekonwencjonalnej i nietypowej linii zapachów. Rihanna prezentuje buntowniczy charakter w wydaniu słodko-ostrym w akompaniamencie nut owocowych i kwiatowych. Nuty zapachowe są skomponowane tak, aby Rebelle wyróżniało się na tle innych kompozycji. Niesforny charakter pachnie tajemnicą, kobiecością i namiętnością. Jakie nuty odkrywa przed światem zapach buntowniczki?
 

Perfumy Rihanna Rebelle

 
Na zapach perfum składają się trzy pojawiające się po sobie nuty. Pierwsze wrażenie po psiknięciu to jak zetknięcie się z owocowo-ostrym koktajlem. Zmieszano tu bowiem wybitną słodycz truskawki z orientalnym, ostrym, ale i także słodkim imbirem. Do tego dodano śliwkę, która kusi swoim niejednoznacznym aromatem. Kompozycja nut serca wprowadza słodko-kwiatowe zapachy fioletowego heliotropu oraz tajemniczej orchidei. Te kwiatowe akordy połączono ze słodyczą egzotycznego kokosa, królewskiej wanilii oraz ziaren kakaowca. Nuty bazowe stanowią ostatni, długotrwały okres zapachu: znajdziemy tu aromaty ciepłe i piżmowe, dodatek ambry, orzeźwiającej i oczyszczającej paczuli oraz oryginalny aromat kawowy.
 
Flakonik perfum Rebelle ma opływowy, elegancki i wygodny kształt. Oryginalna buteleczka przypomina eliksir zamknięty w czerwono-transparentnym szkle ze złotymi elementami.
 
Efektem sygnowanego przez Rihannę zapachu jest kompozycja ciepła, słodka, zmieniająca się zaskakująco. Dla ukazania zmysłowości perfum Rebelle, Rihanna nagrała także spot reklamowy promujący jej produkt. Różnorodność składników użytych w zapachu Rebelle uwydatnia zmysłową kobiecość, namiętność i buntowniczy charakter! Ciepłe nuty kawy i kakaowca energetyzują i ocieplają. W kontakcie ze skórą tworzą ciepłe i aromatyczne zestawienie. Perfumy Rihanna Rebelle sprawdzą się dla miłośniczek oryginalnych, odważnych kompozycji i fanek tej znanej artystki.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L67

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowo - gourmand
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top