fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L54

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

Puma – Jamaica Woman

Perfumy Puma – Jamaica Woman

Puma – Jamaica Woman

221,40 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Nutami głowy zapachu Puma Jamaica są owoce: bergamotka, mandarynka, gruszka oraz czarna porzeczka. Środkowe nuty perfum tworzy kwiat róży i gruszki zmieszane z kokosem. Zapach domykają wonie drzewa sandałowego, heliotropu i piżma.
 

Puma Jamaica Woman

 
Z czym kojarzy Ci się Jamajka? Na pewno ze słońcem, zielenią, luzem i brakiem pośpiechu! Ta egzotyczna wyspa Morza Karaibskiego jest miejscem, które udowadnia, że siła i wolność jest w każdym z nas. Puma wydała damską wersję zapachu Jamaica z myślą o wszystkich kobietach, które tęsknią ze odrobiną słońca, lekkością i naturalną radością. Spotkanie z tym zapachem na pewno rozjaśni każdy szary dzień!
 
Oprócz rosnącego na całej wyspie bambusa Jamajska flora obfituje też w cudowne, aromatyczne kwiaty i owoce. Dzięki ogromnej ilości gatunków roślin, które tutaj występują, można zatopić się w magicznych, wypełnionych słońcem woniach. Zapach Puma Jamaica Woman bombarduje aromatami egzotycznych owoców. W pierwszym planie ujawnia się aromat słodko-gorzkiej bergamotki w parze z kwaśną czarną porzeczką i soczystą mandarynką. Nutę głowy dopełnia aromat gruszki. Te połączenia stanowią główną moc zapachu - orzeźwiają, poprawiają nastrój, lecząc duszę i ciało. Z kolei nutę serca przełamuje delikatna woń róży oraz oryginalnego kwiatu gruszki. Kwiatowe aromaty mieszają się ze mocą słodyczy tropikalnego kokosa! Bazą perfum Puma Jamaica Woman jest orientalne drzewo sandałowe zestawione z ziemistym aromatem piżma oraz kontrastujący z nimi kwiat heliotropu - rześki, oczyszczający i wodny. Zapach Jamaica jest delikatny, nieobciążający i zdecydowanie cytrusowy.
 
Komu spodoba się zapach Puma Jamaica? Każdej kobiecie, która lubi cytrusowe aromaty, ceni lekkie i orzeźwiające nuty. Nosi się wspaniale podczas cieplejszych dni. Zapach przywołuje chwile beztroski, słonecznych wakacji i aktywnego wypoczynku nad morzem. Z tej inspiracji Jamajką powstał zapach przeznaczony nie tylko dla młodych kobiet, ale dla każdej, która poszukuje optymistycznego akcentu na co dzień. Witaj na Jamajce, tropikalnej wyspie słońca i świeżości!

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L54

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top