fb

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L423

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

Mexx – Black Men

Perfumy Mexx – Black Men

Mexx – Black Men

246,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Mexx Black Man to niepowtarzalna kompozycja zapachowa, dzięki której znajdziesz się w centrum kobiecego zainteresowania i rozgorzejesz ich zmysły do czerwoności. Elektryzujący aromat perfum Mexx łączy w sobie drzewny powiew świeżości i szczyptę aromatycznej pikanterii, która mocno przenika męskie ciała. Na początek otrzymujemy świeży aromat mandarynki i nut wodnych, podkreślony akordem pieprzu. W sercu odkrywamy siłę głębokiej woni cedru wirginijskiego oraz zielonej lekkości lilii wodnej. Kwintesencją męskiej zmysłowości jest baza perfum Mexx, skupiająca się wokół akordów zmysłowej ambry, drzewa sandałowego i ponadczasowej paczuli.
 

Perfumy Mexx Black Man

 
Perfumy Mexx Black Man powstały w 2009 roku jako jedna z dwóch części kolekcji Black, stworzonej dla kobiet i mężczyzn, którzy nie boją się zachłysnąć zupełnie nową energią. Black Man to zapach, który stworzono z myślą o tych mężczyznach promieniujących pozytywną energią, pełnych klasy i niczym niewymuszonej elegancji. Mężczyzna marki Mexx lubi podkreślać swoje atuty w niecodzienny sposób, a wszystko po to, by rozgrzewać i uwodzić kobiece ciała. Jego celem jest całkowite uzależnienie kobiecych pragnień i spojrzeń od siły jego wyjątkowej osobowości, dzięki czemu roztoczy wokół siebie aurę prawdziwej, doskonałej męskości.
 
Perfumy Mexx Black Man 50ml to zapach idealny dla mężczyzn, którzy lubią być w centrum uwagi i nie stronią od kontrowersyjnych sposobów na podkreślenie swojej wyjątkowej osobowości. Ze względu na nieco zintensyfikowany dobór składników zapachowych perfumy Mexx Black polecane są przede wszystkim jako dodatek do stylizacji jesiennych, zapewniających przyjemne ciepło, a zarazem podkreślających niepowtarzalny styl każdego mężczyzny. To właśnie okres jesienny jest najlepszym momentem na to, by dać się poznać jako mężczyzna pełen wyrafinowania i elegancji. Perfumy Mexx Black Man ujęto w designerskim flakoniku z zastosowanym efektem gradacji kolorów – począwszy od jasnych odcieni szarości, aż po intensywną, ponadczasową czerń.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L423

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: drzewno - aromatyczne
Ilość

Brak produktu

OPINIE (0)

back to top